США нові клінічні випробування

США нові клінічні випробування
54762 ПЕРЕГЛЯДІВ

Системний расизм настільки ж поширений, як і будь-яке захворювання - і система охорони здоров’я не має імунітету.
В останні місяці COVID-19 висвітлив цю несправедливість та кричущі розбіжності у здоров’ї, що існують у кольорових спільнотах, оскільки чорношкірі, латиноамериканці та корінні жителі госпіталізуються та помирають із більшою швидкістю, ніж інші, інфіковані новим коронавірусом у США. Хоча це, безумовно, не перша хвороба, яка непропорційно вражає цілі громади, це викликало вкрай необхідну розмову про справедливість в галузі охорони здоров’я у всій країні.

У листопаді фармацевтичні дослідження та виробники Америки (PhRMA), торгова група, що представляє провідні дослідницькі компанії країни, взяли на себе новаторські зобов'язання щодо поліпшення рівня справедливості в галузі охорони здоров'я, коли оголосили про перші в історії загальноосвітні принципи підвищення різноманітності клінічних випробувань.

Пропонують в Америці змінити медичну систему, щоб краще задовольнити потреби людей, «оскільки ми прагнемо виконати свій обов'язок, як розробники інноваційних ліків», - сказав президент та генеральний директор Стівен Дж. Убл у своєму відкритому листі про справедливість.
Люди кольорового кольору вже давно недостатньо представлені в клінічних випробуваннях, навіть коли ці випробування вивчають захворювання.
Завдяки своїм новим принципам різноманітності клінічних випробувань основна увага приділяється чотирьом напрямкам, включаючи формування довіри та визнання минулих кривд, зменшення бар'єрів для доступу до клінічних випробувань, використання даних з реального світу для розширення інформації про різноманітні популяції та включення в випробуваннях, PhRMA працює над вирішенням системних проблем, які довгий час стримували людей чорношкірих та латиноамериканців від участі у клінічних випробуваннях.


Учасники клінічних випробувань краще відображатимуть пацієнтів, які будуть використовувати досліджувану терапію або ліки, сприяючи таким чином поліпшенню результатів та можливостей лікування. Принципи, які набувають чинності в 2021 року, є новою главою поточного керівництва PhRMA "Принципи проведення клінічних випробувань та повідомлення про результати клінічних випробувань".
Фреди Льюїс-Холл, доктора медицини, лідера та колишнього керівника біофармацевтичної галузі, це оголошення є історичним. Вказує, що це зобов’язання дає їй надію на майбутнє. Це монументальний момент, тому що ми знаходимось у ньому як колектив.
COVID-19 - це прискорювач, який веде нас до усунення несправедливості в галузі охорони здоров’я, трансформації наших галузевих ідеалів та відчуття цінності партнерства з іншими організаціями та установами.
"Слід визнати, що це займе роботу. Після буквально сотень років жорстокого поводження, експериментів та експлуатації кольорових людей, від Тускігі до Генрієтти Лакс, як нації, нам доведеться зіткнутися з жахливою, але справжньою історією, коли ми розберемося, як ми будемо рухатися від неї колективно ".
Льюїс-Холл додає, що це рішення в поєднанні з відвертими дискусіями та наполегливою роботою, зробленою протягом останніх місяців, викликає у неї оптимізм щодо просування вперед.

Нові принципи (PhRMA) можуть допомогти відновити покоління недовіри та побудувати міст до нової ери загального в ході клінічних випробувань, що дозволить глибше зрозуміти медицину та пацієнтів, зменшити диспропорції у здоров’ї та навіть покращити здоров'я.

Теги: США нові клінічні випробування

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео