Інфлюенсер-маркетинг в 2021 році

Інфлюенсер-маркетинг в 2021 році
48594 ПЕРЕГЛЯДІВ

2021 році світовий ринок інфлюенсер-маркетингу може досягти рівня $14 мільярдів.
Фахівчиня з комунікацій Вікторія Дей стверджує, що цьогорічний обсяг може помітно збільшитися у порівнянні з іншими роками. Так, рівень інфлюенсер-маркетингу у 2016 році становив $1,7 млрд, у 2017 - $3,0 млрд, у 2018 - $4,6 млрд, у 2019 - $6,5 млрд, у 2020 - $9,7 млрд. У 2021 році цей показник наразі $13, 8 млрд. Що можна сказати про стрімкий розвиток брендів.
Крім того, 59% учасників дослідження мають окремий бюджет на інфлюенсер-маркетинг. 67% людей назвали Instagram основним майданчиком реалізації проєктів. Однак, спостерігається помітний ріст нової соціальної платформи TikTok.
Сьогодні на світовому ринку інфлюенсер-маркетингу відбувається зростання кількості нових платформ і агентств в цьому сегменті. Так, їх число збільшилося до 240 за останній рік. У 2019 році обсяг платформ становив 1120, в той час, як у 2020 році ця цифра сягнула 1360 платформ. Варто й додати, що, наприклад, у 2015 році на світовому ринку їх кількість варіювалася в межах 190.
Також Вікторія Дей зазначила, що за даними 2020 року в середньому жителі США проводять кожного дня в Facebook 35 хвилин. TikTok та Twitter займають однаковий часовий проміжок. Це по 33 хвилини кожного дня. А от в Instagram воліють перебувати менше часу в порівнянні з іншими соціальними мережами - 30 хвилин.
Водночас у 2021 році блогери стали рушійною соціальною платформою, до якої дослухаються та яку наслідують споживачі. Тобто вплив блогерів збільшився в декілька разів. За даними фахівців за останні два роки споживачі почали купувати вдвічі більше продукції, рекламованої блогерами.
Додамо, що бренди зацікавлені в отриманні відгуків, оцінки від споживачів своєю продукції. Але соціальні мережі стали для них ще одним каналом комунікацій.
Кому ж ми довіряємо (# in wom we trust)? Фахівчиня комунікацій стверджує, 92% споживачів схиляються до відгуків друзів та рідних, а ніж до реклами. Ще 88% довіряють онлайн-відгукам на сайті бренду. 74% споживачів вважають, що відгуки відіграють ключовий фактор в інфлюенсер-маркетингу. Однак, лише 33% підприємств працюють з відгуками та звертаються до них, як до обличчя бренду.
Для прикладу, американська мережа морозива збирали відгуки від споживачів своєї продукції по всіх каналах комунікацій. А людина водночас яка залишала відгук, отримувала знижку на наступну порцію морозива. Користувачі також підтримували бренд, розміщуючи фото в соціальних мережах з продукцією та хештегом американської мережі морозива.
Водночас бренди стали відноситися прискіпливіше до блогерів, а аудиторія відчула помітну щирість контенту. Насамперед на світовому ринку інфлюенсери почали зазначати матеріали реклами. Учасники ринку стверджують, що такі дії вказують на якість продукції та відповідальність бренду.
Ще один важливий фактор — чесність та відкритість стосовно споживачів. Інфлюенсери кажуть, що хочуть бути чесними перед своєю аудиторією, адже вони несуть відповідальність за ту чи іншу компанію. На світовому ринку це контролюється та регулюється за певними правилами, в Україні поки що цього немає.
Також інфлюенсери почали концентруватися на певній тематиці: поширена life style. Наприклад, американський блогер сфокусував свою увагу на кантрі музиці. Він почав працювати та рекламувати ковбойський одяг та взуття. В результаті за місяць бренд взуття отримав близько 50 тисяч доларів.
До того ж споживачі контенту почали звертати особливу увагу на соціальну та екологічну місію блогерів. Особливо помітно це стало в період світової пандемії коронавірусу. Наприклад, блогер з Німеччини мав канал, який був націлений на life style тематику. Події у світі змусили його кардинально змінити свій блог. Він, за професією лікар, почав розповідати все про ковід своїй аудиторії та інформувати останніх в цьому напрямку. В Україні така соціальна відповідальність також відбувається. В TikTok запустили грандіозну компанію з хештегом # Негринжуй. Український шоу-бізнес вирішив підтримати гендерну рівність та виступили проти стереотипів у Facebook та Instagram. Соціальна компанія викликала справжній фурор в мережі, набравши за тиждень 3 млн переглядів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео