Вкрали телефон, а там приватна інформація: що робити у разі крадіжки?

Вкрали телефон, а там приватна інформація: що робити у разі крадіжки?
56610 ПЕРЕГЛЯДІВ

В наш час можна почути мільйон розповідей про крадіжку телефону. Виникає питання: що ж робити, якщо телефон вже вкрали. Більшість людей махають руками й залишають усе як є. Про наслідки краще подумати ще до крадіжки й на всякий випадок бути готовим до цього. Якщо телефон можете й не повернути собі, але дані зберегти вам ще вдасться.

В нашому світі смартфон став ключем до персональної інформації. В телефоні можуть зберігатися важливі нам документи, переписування, фотографії, паролі, облікові записи та банківські рахунки. В такому разі зловмисник, якщо знайде цінну інформацію може вдатися до шантажування жертви або привласнення грошей й чужого цифрового життя. Якщо ж телефон вкрали, то гаяти часу не потрібно. Попросіть телефон у будь-кого й зателефонуйте своєму мобільному оператору та заблокуйте зв’язок. Такі дії не дадуть крадію зробити двофакторний доступ до банківських, поштових та соціальних сервісах. Одразу ж повідомити своїх рідних про крадіжку телефону, щоб у випадок чого вони не лякалися, якщо отримають дивні повідомлення з вашого номеру. За допомогою посту в соціальних мережах повідомте про крадіжку й до свого аканта прив’яжіть інший номер, не забудьте змінити паролі.

Після того, коли ви зрозуміли, що телефон вже не повернеться й зловмисника не видно на горизонті потрібно знайти доступ до Інтернету. Після чого зайти в обліковий запис Google й під'єднати двофакторну ідентифікацію за допомогою резервного телефону, який ви вказували у налаштуванні безпеки телефону. Потрібно повиходити з усіх акантів та з облікового запису Google. У розділі «безпека» можна натиснути «знайти пристрій» та заблокувати доступ до облікового запису. В такому випадку телефон може буде відстежувати по мапі та його історію пересування. Зазвичай в телефонах є опція «позначити телефон, як вкрадений» й тоді автоматично заблокується доступ до банківських карток, а інколи це потрібно зробити вручну в обліковому записі. Після усіх виконаних дій зверніться до поліції. Шанс того, що телефон буде знайдено малоймовірний, тому що зазвичай правоохоронні органи за такі дрібниці не беруться. Однак заява до поліції може допомогти у тому разі, коли зловмисник вже назбирав кредитів за банківськими картками. Дочекайтеся від працівника поліції талон про реєстрацію заяви. Для того, щоб вберегти себе від втрати даних до крадіжки потрібно встановити пароль блокування екрану, сканування обличчя та ідентифікацію по відбитку пальця. У розділі «Способи підтвердження особи» вказати резервний телефон та поштову скриньку. Також важливо створити резервну копію даних телефону.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео