На Миколаївщини визначили шляхи покращення взаємодії щодо підготовки засуджених до звільнення

На Миколаївщини визначили шляхи покращення взаємодії щодо підготовки засуджених до звільнення
177709 ПЕРЕГЛЯДІВ

Питання підготовки засуджених до звільнення потребує активної взаємодії представників різних структур та організацій, адже відбуваючи тривалий час покарання вони втрачають соціально-корисні зв’язки та мають ряд проблем, які ускладнюють повернення до нормальних умов життя. Що своєю чергою сприяє тому, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, повертаються на кримінальний шлях. Про те яка ситуація в напрямі підготовки засуджених до звільнення наразі є в Миколаївській області та як покращити ефективність спільної роботи йшлося сьогодні під час громадського обговорення, що відбулось за ініціативи ГО «Пенітенціарна ініціатива». Серед учасників обговорення – представники установ відбування покарань, органів поліції, пробації, соціального захисту населення, системи безоплатної правової допомоги, регіонального представництва офісу омбудсмана та громадськості.
Протягом зустрічі учасники зауважили на важливості правової підтримки засуджених, зокрема в напрямі оформлення або ж відновлення документів, адже в деяких випадках це можна зробити лише у судовому порядку. Як відзначила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша, засуджені є однією з тих категорій, які мають право на безоплатну правову допомогу, в тому числі і вторинну, що передбачає захист та представництво інтересів в суді.
«Щоб в повній мірі реалізувати право засуджених на правову допомогу, зокрема в період карантинних обмежень, наші юристи спільно з представниками установ виконання покарань організовують проведення онлайн-консультувань. Під час таких консультацій засуджені мають змогу особисто отримати відповіді на різного роду питання у галузі права, та, таким чином, знайти можливості розв'язання нагальних проблем у правовий спосіб. Протягом 2020 року та перших п’яти місяців 2021 року наші юристи надали понад 400 консультацій засудженим. Що стосується вторинної правової допомоги, то у 2020 році Регіональним та Місцевими центрами було видано 91 доручення адвокатам для здійснення захисту таких осіб, а протягом п’яти місяців 2021 – 26», - зауважила очільниця системи БПД регіону.
Довідково: Регіональні центри з надання БВПД забезпечують захист особи, засудженої до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі, за зверненням такої особи або за ухвалою суду.
Місцеві центри з надання БВПД забезпечують складання документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів особи, засудженої до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі, в судах, інших органах державної влади, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.
Щоб отримати безоплатну вторинну правову допомогу необхідно звернутися до центру з надання БВПД. Відповідне звернення можна надіслати як засобами поштового зв’язку, так і на електронну адресу центру з подальшим надсиланням оригіналів документів. При цьому слід зауважити, що звернення засуджених, адресовані до центру з надання БВПД, адміністрація установи виконання покарань супроводжує листами. Це слугує додатковим підтвердженням того, що особа відбуває покарання у відповідній установі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео