Андрій Верлатий: Громадський рух «Патріот» - це захист державної власності та громадян України

Андрій Верлатий: Громадський рух «Патріот» - це захист державної власності та громадян України
239377 ПЕРЕГЛЯДІВ

Події, що розгортаються впродовж минулих двох тижнів пов’язані з підприємством «Укрспирт», сколихнули всю Україну.

Події, що розгортаються впродовж минулих двох тижнів пов’язані з підприємством «Укрспирт», сколихнули всю Україну. Мітинги біля стін Верховної Ради та Фіскальної служби держави відбуваються чи не щодня. На чолі масових акцій протестів звикли бачити голову громадського руху «Патріот», Андрія Верлатого.
Сам Андрій за військовою спеціальністю - снайпер. Навесні вивозив біженців і сім’ї військовослужбовців з Криму, потім супроводжував вантажі та проводив операції в АТО. Після - брав участь у формуванні 90 окремого батальйону, який був створений на базі 95 аеромобільної бригади, в час, коли до нашої країни була вчинена агресія. Це повністю добровільний батальйон, який був переданий Міністерству Оборони.
Про свою організацію «Патріот» Андрій говорить, як про дієвий засіб контролювати та дії влади. За його словами – «Патріот» - це об’єднання ініціативних груп, організацій, що зареєстровані на території всієї України, а також громадян, що мають активну громадянську позицію, яким не байдужа доля нашої країни.
Після створення «Патріоту», Андрій не зупинився на цьому. Він, зі своїми однодумцями, вирішив піти далі та об’єднати всі ініціативні групи, громадські організації, які локально діють по всій Україні, намагаючись відстоювати свої права, контролювати дії влади та боротися з її свавіллям. Адже, як сказав Верлатий: «Ми пішли по старому доброму принципу – «Одну гілочку зламати легко – об’єднання громадян уже не зламаєш!» - тому ми й об’єднуємося. Рух «Патріот» у підсумку буде мати своє логічне завершення, це буде або громадянська палата, або суспільна ініціатива».
У своєму інтерв’ю громадський діяч акцентував увагу на важливій проблемі в Україні, а саме на знищенні державних підприємств: «Прикро, що замість оновлення державних підприємств відповідно до сучасних, інноваційних технологій їх просто знищують, унеможливлюючи подальшу розбудову галузі. Якщо знищити одне з державних підприємств яке працює, ми знищуємо не тільки це підприємство, а й цілу низку структур, які були орієнтовані на дане підприємство, а це десятки тисяч робочих місць.
Проект «Патріот» - це, в першу чергу, захист державної власності та народу України. Ми не збираємось здійснювати державний переворот, ми хочемо відновити справедливість в правовому полі. Ми почали захищати «Укрспирт», за проханням профспілок та співробітників «Укрспирту», також ми захищаємо його директора, адже ми хочемо, щоб його справу розглядали в рамках закону».
Проаналізувавши слова Андрія Верлатого та простеживши за ходом подій, можна зробити такі висновки: хапуги, а в простонародді – олігархи, не вподобали дії директора підприємства «Укрспирт» Михайла Лабутіна, направлені на виведення з тіні значної частини доходів підприємства, а також намагання зробити прибутковим діяльність спиртзаводів. Стає зрозумілим, що корупціонери, які роками обкрадають державу, наповнюючи свої кишені та будуючи палаци за народні гроші, не можуть змиритися із втратою незаконного, а отже, неоподаткованого злочинного прибутку. Без причетності корумпованих чиновників тут не обійшлось.
Проблема підприємства «Укрспирт», яке наповнює бюджет не стільки в питанні його приватизації, а в тому, чому це потрібно зробити так терміново? Ми не дозволимо передати заводи, які наповнюють бюджетну сферу в руки «комерсантів» підконтрольних держслужбовцям-хабарникам. Вже сьогодні на вулиці вийшло понад 7 тисяч працівників підприємства. А що буде весною, коли виплачувати зарплати і пенсії буде просто нічим?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео