Інформаційне агентство : Влада зберегла рішення, запропоноване громадськістю, про гармонізацію акцизів на ТВЕН до рівня сигарет

Інформаційне агентство : Влада зберегла рішення, запропоноване громадськістю, про гармонізацію акцизів на ТВЕН до рівня сигарет
403761 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перша гарна звістка нового політичного сезону - рішення на користь громадського здоров'я та державних інтересів від Комітету ВР з питань фінансів податкової та митної політики під керівництвом Данила Гетманцева.

Під час ">засідання Комітету 7 вересня депутати відхилили поправки  № 55 та №64 до законопроекту про поштові пересилки №4278, які передбачали зниження на 30% акцизів на тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕН), які використовуються з електронними пристроями, наприклад“айкос, гло.

Таким чином влада відкинула ідею зниження акцизів на ТВЕН та зберегла ефективне рішення запропоноване громадськістю про гармонізацію акцизів на ТВЕН та сигарили до рівня сигарет.

Нагадуємо, що за наслідком гармонізації акцизів на ТВЕН з 1 січня 2021 року  Держбюджет лише за перше півріччя 2021 року отримав 5,2 млрд грн і уже перевиконав річний план, а усі наступні місяці 2021 року - це будуть додаткові  понадпланові надходження до   Держбюджету.

 Це доводить ефективність збільшення акцизних ставок на тютюнові вироби. Слід зазначити, що за прогнозами експертів у період 2021-2025 рр. Україна поповнить дохідну частину свого бюджету на додаткові 83 млрд грн саме завдяки акцизам на тютюнові вироби. А це майже 1/20 всього Державного бюджету України.       

Саме справа акцизів на тютюнові вироби доводить, що тютюнова індустрія вкотре намагалася ввести в оману народних депутатів, Уряд та суспільство надаючи некоректну інформацію. Єдина ціль діяльності тютюнових компаній в Україні це отримання надприбутків шляхом мінімізації податкових платежів та продажу громадянам  тютюнової продукції, яка як було однозначно доведено завдає катастрофічної шкоди здоров'ю людей та призводить до передчасної смерті. Для України це 85 тисяч передчасних смертей щороку від хвороб спричинених вживанням тютюнових виробів

Центр демократії та верховенства права, Центр громадянського представництва “Життя” та Всеукраїнська кампаніяМолодь вільна від куріннявітає рішення Комітету фінансів, адже підвищення акцизів на тютюнові вироби є доведеними ефективними кроками на шляху до зниження рівня куріння в Україні!

Висловлюємо підтримку  Голові Комітету Д. Гетманцеву за лідерство в ухваленні ефективної акцизної політики на тютюнові вироби в інтересах суспільства та народному депутату Л. Булах, якій вдалося переконати колег захистити досягнутий результат заради здоров’я дітей та молоді в Україні.

Громадськість позитивно сприймає  будь-яке рішення щодо невідворотного підвищення акцизів та сподівається на подальші кроки у посиленні антитютюнового законодавства.

Закликаємо народних депутатів якомога швидше ухвалити комплексний антитютюновий законопроект №4358 у другому читанні та імплементувати в Україні передові стандарти РКБТ ВООЗ та Директиви ЄС 2014/40 задля зменшення поширення вживання тютюну в Україні, особливо серед дітей та молоді.

Теги: ТВЕН, Гетманцев,Лада Булах,4358,правка Арахамії

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео