Україна отримала 10 автівок швидкої допомоги від Південної Кореї

Україна отримала 10 автівок швидкої допомоги від Південної Кореї
215972 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна отримала 10 автівок швидкої допомоги від Південної Кореї, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України. Ці транспортні засоби будуть використовуватися для надання невідкладної медичної допомоги під час конфлікту. Автомобілі призначені для транспортування пацієнтів до лікарень та між ними, забезпечуючи необхідні медичні послуги під час перевезення. Вони обладнані спеціальним обладнанням, яке дозволяє забезпечити невідкладну медичну допомогу пацієнтам у транспорті.

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко зазначив, що протягом майже двох років повномасштабної війни з Росією було пошкоджено, знищено або захоплено 103 автівки швидкої допомоги. Він висловив вдячність партнерам за надану підтримку та відзначив, що надані автівки від Кореї допоможуть медикам врятувати більше життів.

Загалом, планується передача 100 автівок від Кореї. У грудні минулого року Україна отримала 30 таких автомобілів, ще 70 мають бути доставлені до кінця березня поточного року. Під час повномасштабної війни Корея вже надавала допомогу системі охорони здоров'я України, включаючи вакцини, медичні вироби та лікарські засоби.

Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те висловив сподівання, що ці автівки допоможуть врятувати більше життів, і заявив про намір продовжувати підтримку в медичній та реабілітаційній сферах для народу України у майбутньому.

Мої відео