Американським вченим вдалося вилікувати важку форму раку

Американським вченим вдалося вилікувати важку форму раку
135669 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Американські лікарі вилікували за допомогою вірусу кору пацієнтку у важкій стадії раку з множинними метастазами по всьому організму.

     П'ятидесятирічна мешканка Міннесоти Стейсі Ерхолц захворіла на агресивну форму мієломи - злоякісної пухлини, що локалізуються у відсталому мозку.
     Кілька курсів традиційної терапії і дві процедури пересадки стовбурових клітин не дали ніяких позитивних результатів. Хвороба продовжувала розвиватися, і вогнища метастазів поширилися по всьому тілу, в тому числі і в головному мозку.
     Від безвиходної ситуації пацієнтка взяла участь у клінічному випробуванні нового методу лікування. Лікарі медичного центру Майо в Ротчестер ввели хворій величезну дозу попередньо модифікованого вірусу кору. При цьому, використаного кількості мікроорганізмів досить для того, щоб зробити щеплення від інфекційної хвороби 10 мільйонам людей.
     Операція тривала близько години. Вже через десять хвилин після її початку у пацієнтки почався різкий головний біль.
     Через деякий час до нього приєдналися і інші важкі симптоми. Однак, поступово стан хворої нормалізувався і криза минула. А вже через три доби було відзначено зменшення пухлини в голові. Протягом наступних кількох тижнів поступову ліквідувалися злоякісні новоутворення по всьому організму. Лабораторні аналізи по сьогоднішній день показують, що хвороба відступила. Таким чином, у Стейсі Ерхолц більше немає мієломи.
     Випробування проходило на двох пацієнтах. Однак у другому випадку такого успіху досягти не вдалося. Тому дослідження нового методу лікування злоякісних пухлин триває.


Мої відео