Львівських лікарів звинуватили у замовчуванні епідемії кору

Львівських лікарів звинуватили у замовчуванні епідемії кору
223112 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лікарів у Львівській області звинувачують у тому, що вони свідомо не повідомляють про захворювання на кір серед пацієнтів. Про такі випадки повідомляють батьки дітей, які мали відповідні симптоми.

Як повідомляють у соцмережах, лікарі ставлять діагноз ГРВІ дітям, хворим на кір. За словами батьків дітей, діагноз «кір» вимагає проведення додаткових процедур. Зокрема, якщо буде поставлений відповідний діагноз, обов’язковими є аналізи і щеплення для всіх громадян, які оточували хворого. За словами батьків хворих дітей, це завдає додаткового клопоту медичним працівникам.

Скарга від батьків очікує перевірки компетентними структурами. Тим не менше, за офіційними даними, Львівщина є лідером за кількістю хворих на кір. Зокрема, на початку грудня це захворювання діагностували у більше ніж 10 тисяч осіб в області. Серед них понад 7,3 тисячі – діти. За офіційною інформацією, в області щодня ставлять такий діагноз більше сотні людей різного віку. Були випадки захворювань і в інших областях, зокрема, Одеській, Івано-Франківській, Київській та інших. Загалом найбільша кількість людей, що мають кір, фіксується у західних областях держави.

 

Мої відео