Невдовзі розпочнеться українсько-швейцарський медичний проект

Невдовзі розпочнеться українсько-швейцарський медичний проект
28094 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські навчальні заклади медичного профілю візьмуть участь у новому проекті разом зі швейцарськими колегами . У грудні поточного року планується запустити спеціальний проект, який стосуватиметься розвитку медичної освіти.

До закінчення поточного року має стартувати медичний проект, розробка якого належить спільно Україні та Швейцарії. Його назва – «Розвиток медичної освіти в Україні». У створенні проекту беруть участь університети та академії, що готують сімейних лікарів та інших основних фахівців, у тому числі – Буковинський, Львівський, Тернопільський, Харківський, Житомирський, Рівненський та деякі інші.

Метою проекту назвали введення великої кількості інновацій, які допоможуть зробити методику навчання українських лікарів більш досконалою та досягти зміцнення інституційну спроможність галузі. У процесі роботи планується проведення тренінгів і семінарів для викладацького складу медичних освітніх закладів, покращення технічного оснащення та інші міри підвищення ефективності профільної підготовки.

Фінансується цей захід профільною Швейцарською агенцією. Ідея створення та розробка його належить Швейцарському інституту тропічного та громадського здоров’я. Одним з ініціаторів було і Міністерство охорони здоров’я України.

Мої відео