В Україні заборонений відомий медичний препарат

В Україні заборонений відомий медичний препарат
167451 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні оголошено тимчасову заборонену медичного препарату «Пантекс». Така офіційна інформація - у розпорядженні Держслужби, що контролює виробництво та продаж лікарських засобів.

Державна служба з лікарських засобів на невизначений термін заборонила закупівлю та продаж аптеками препарату «Пантекс» виробництва Іспанії на території всієї країни. Цей засіб призначений для лікування виразкової та гастроезофагеальної рефлюксної хвороб.

За офіційним повідомленням, за офіційним наказом державної лікслужби, висновок про відповідність умов виробництва існуючим нормам тимчасово анульований до того часу, поки не буде оголошено інше. Наразі всі зразки препарату з цієї серії мають бути вилучені з обігу та поміщені у карантин. Відповідно всім суб’єктам, що займаються продажем ліків, необхідно повідомити у місцеві органи Держлікслужби про прийняті міри.

Протягом останнього місяця профільною службою було заборонено кілька препаратів для лікування підвищеного тиску та серцевої недостатності. Ця ж заборона стосувалася відомого препарату протигрипової дії.

Мої відео