Полтавщина продовжує утримувати лідерські позиції у системі охорони здоров’я

Полтавщина продовжує утримувати лідерські позиції у системі охорони здоров’я
83766 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хорошу новину повідомила Уляна Супрун під час свого робочого візиту до Полтави. В.о. міністра помітила численні позитивні зміни у регіоні у галузі охорони здоров’я, про що доповіла у своєму звіті.

Уляна Супрун здійснила робочу поїздку на Полтавщину, за результатами якої зробила позитивні висновки. В.о. міністра зауважила, що область є лідером за розміром інвестицій у медичну галузь, лідирує вона і за рівнем вакцинації. Загалом Полтавщина відома своїми позитивними результатами реформування системи охорони здоров’я в цілому.

Говорячи про конкретні досягнення, Уляна Супрун звернула увагу, що вже понад 66 відсотків полтавчан обрали сімейного лікаря. Майже всі – 33 з 35, центри первинної допомоги регіону вже уклали договори з Національною службою здоров’я. Тож відтепер фінансування за моделлю «гроші ходять за пацієнтом» доступне практично для всіх центрів.

Щодо вакцинації від кору, цей показник є найвищим в Україні – вже про вакциновані понад 71 % населення. Окремим пунктом, яким Уляна Супрун залишилася цілком задоволена – темпи та рівень фінансування галузі. За словами в.о. міністра, охорона здоров’я є важливим пріоритетом для місцевої влади.

За підсумками цієї зустрічі відділом Полтавської ОДА з охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України був підписаний меморандум. У цьому документі розроблені нові моделі роботи медичної системи та запропоновані нові ініціативи, що мають бути впроваджені у систему охорони здоров’я.

Мої відео