У Полтаві після реконструкції відкрили два відділення

У Полтаві після реконструкції відкрили два відділення
256829 ПЕРЕГЛЯДІВ

У КП «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» після капітального ремонту відкрили відділення хірургії та торакальної хірургії.

Вони розташовані на 5-му поверсі хірургічного корпусу. Розраховані на 40-ліжкомісць – хірургічне та 20 – торакальне.

«У планах – зробити весь корпус та модернізувати всю лікарню. Нині ремонт триває на першому поверсі. Там буде сучасне приймальне відділення. Час вимагає, щоб медичні заклади осучаснювалися. Потрібно, щоб ліжко працювало щогодини. Попри зменшення кількості ліжкомісць зростає інтенсивність лікування. І, дійсно, кількість пролікованих пацієнтів зросла вдвічі. На прикладі цих відділень бачимо, що пацієнти отримуватимуть сучасні послуги», – наголосив т.в.о. голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Відділення оснащені всім необхідним для лікування та проведення планових операцій. Є багатофункціональні ліжка, спеціальні відсмоктувачі, апарати УЗД,  бронхоскоп  із відеозаписом та стерилізаційне обладнання.

«Тут створили всі умови як для пацієнтів, так і для медичного персоналу. Зокрема, врахували потреби пацієнтів маломобільних груп. У відділенні немає порогів, тож люди з інвалідністю можуть легко пересуватися на візках.  Також враховували доступ пацієнтів до інформації. Всі ліжка оснащені кнопками виклику лікаря чи медичної сестри. Є й подача кисню», – сказав директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.    

Хірургічний корпус був збудований в 70-х роках минулого століття. Востаннє  ремонт тут проводили 30 років тому. Всього на проведення ремонту приміщення використано 36,5 млн грн.

«У жовтні минулого року розпочалася реконструкція відділень. Знімали стару підлогу, стелю. Виконано роботи з ремонту та перепланування приміщень, замінили електричні мережі, каналізаційні та мережі водопостачання. Також змонтували припливно-витяжну вентиляційну систему, замінили вікна та балкони. Реконструкцію провели з урахуванням санітарних вимог до приміщень І та ІІ категорій. Роботи виконала фірма «Марк Строй»», – сказав директор Департаменту будівництва, містубудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Відділення працюють цілодобово. У хірургічному – 19 медпрацівників, а в торакальному – 11.

Теги: #медицина #хірургія #новеобладнання

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео