«Потрібно вдвічі збільшити кількість тестувань на коронавірус» - заявив Максим Степанов

«Потрібно вдвічі збільшити кількість тестувань на коронавірус» - заявив Максим Степанов
294069 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр охорони здоровʼя України на щоденному брифінгу 17 липня заявив, що держава планує до вересня 2020 року вдвічі збільшити кількість тестувань на коронавірусну інфекцію. Це може стати можливим у звʼязку зі збільшенням потужностей українських лабораторій.

Степанов сказав, що поставив таке завдання перед вітчизняними робітниками, адже за останні місяці обладнання лабораторій оновилось і держава продовжує постачати нові ресурси. Адже до березня 2020 року останнє переобладнання та модернізація лабораторій відбувалася 2009 року.
Також міністр зазначив, що важливою проблемою стало і забезпеченння лабораторій професійними кадрами.
“Ми останні місяці активно займаємось таким питанням як кадри. Це люди, які працюють без вихідних. Ви бачите, що тестування не зупиняється ні на день. Хочу висловити їм слова великої подяки, що вони уже декілька місяців працюють в такому режимі”, - виділив Степанов.
Нагадаємо, зараз в Україні щодня проводиться 13-14 тисяч тестів методом ПЛР. Ще в квітні поточного року їх кількість на добу становила 200-250. До вересня цифри мають зрости до 30 тисяч за добу, аби максимально контролювати епідеміологічну ситуацію.

Теги: Інформаційне агентство
Мої відео