Унікальне обладнання, що допоможе діагностувати рак у жінок, показали у Львівському регіональному он

Унікальне обладнання, що допоможе діагностувати рак у жінок, показали у Львівському регіональному он
27731 ПЕРЕГЛЯДІВ

З нагоди початку Днів профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок, у Львівському регіональному онкологічному центрі показали встановлену техніку на понад 5,5 мільйонів доларів. Вона закуплена в межах реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" субпроекту "Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області".

«Ми бачимо сьогодні результати впровадження спільного проекту Світового банку і Львівської ОДА, в результаті якого ми тільки тут, в онкоцентрі маємо найсучасніше обладнання на суму в розмірі 5,5 мільйонів доларів. Якщо говорити в цілому по області, то вартість проекту складає 10 мільйонів доларів. Набагато краще, набагато якісніше і за деякими параметрами найкраще в Україні. Воно дає можливість ставити точні діагнози, а опісля лікувати пацієнтів»- зазначив під час брифінг голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр обладнаний найсучаснішим діагностичним та хірургічним обладнанням завдяки реалізації у Львівській області субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Загальна вартість медичного обладнання, що придбано у Львівський регіональний онкологічний центр становить 5,52 млн. доларів США. У поліклінічне відділення ЛДОРЛДЦ (вул. Єфремова, 59), у якому створено Міжрайонний скринінговий центр, поставлено обладнання вартістю 441,2 тис. доларів США.

Для покращення діагностики онкологічних захворювань у регіональному онкоцентрі зараз доступне безкоштовне обстеження на КТ, системі ОФЕКТ/КТ, флюороскопічній та рентгенографічній системах, надсучасних мамографах, зокрема із 3D томосинтезом, а також УЗД апаратах (Siemens) із функцією трьохвимірного сканування грудних залоз та апараті МРТ (GeneralElectric).

Завдяки субпроекту придбано лабораторне обладнання: гематологічний аналізатор, обладнання для рідинної цитології, прилад для фарбування кріостатних препаратів, прилад для фарбування препаратів в автоматичному режимі, система для експрес-діагностики

Лабораторія онкологічного центру щорічно переглядає більше 12 тисяч цитологічних зразків, окрім того проводить інші дослідження. Для покращення діагностики та раннього виявлення раку шийки матки у лабораторії центру запроваджено, єдину на Львівщині у комунальному закладі охорони здоров’я, рідинну цитологію. Рідинна цитологія – в даний момент це найбільш сучасний метод виготовлення цитологічного препарату. Лабораторію забезпечено цифровими мікроскопами, що підвищує точність діагностики.

Для підвищення рівня та якості органозберігаючих операцій у онкоцентрі придбані сучасні хірургічні столи Schmitz u.Soehne (Німеччина), операційні лампи Mach LED (Німеччина) та хірургічний мікроскоп Carl Zeiss (Німеччина). Так, у травні 2017 року проведено першу реконструктивну операцію з накладанням судинних мікроанастомозів.

Центр забезпечений комп’ютерною технікою із встановленим програмним продуктом «Електронний реєстр жіночого населення Львівської області». Програма передбачає створення електронної картки пацієнта із прикріпленням усіх проведених обстежень, зображень мамографії, УЗД, КТ, МРТ тощо.

Довідково:

Для впровадження програми скринінгу на Львівщині створено 6 Міжрайонних скринінгових центрів. Кожен з яких забезпечений цифровим мамографом, сучасним УЗД апаратом, мікроскопом та комп’ютерною технікою для ведення електронного реєстру. Програмний продукт «Електронний реєстр жіночого населення» проходить тестування і вже скоро запрацює у звичному режимі.

Загальна вартість позики, що виділена на субпроект у Львівській області становить 10 150,0 тис. доларів США. Станом на сьогодні укладено 44 угоди на суму 8 167,4 тис. доларів США (80% суми позики). В рамках проекту вже відбулись поставки на суму 8,1 млн. дол. США, в тому числі, медичного обладнання – 7,5 млн. дол. США.

Теги: онкопервенція, світовий банк, обладнання, львівщина

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео