Горіхи на варті здоров’я

Горіхи на варті здоров’я
53214 ПЕРЕГЛЯДІВ

Балачки про користь і шкоду для нашого організму тих чи інших продуктів харчування навіки залишаться в топі обговорюваних питань, як, наприклад вплив алкоголю чи інтимних стосунків


Балачки про користь і шкоду для нашого організму тих чи інших продуктів харчування навіки залишаться в топі обговорюваних питань, як, наприклад вплив алкоголю чи інтимних стосунків. Маленький горішок – зло чи добро? До якого табору відноситеся Ви? Одні схильні вважати горіхи своїм ворогом, що несе страшний жир. Інші – добродієм, що живить мозок.
Тим, хто боїться росту складок на тілі, пояснимо, що людський організм обов’язково повинен отримувати жири. Але не будь-які, а насичені жирні кислоти Омега-3. Містяться вони якраз у горіхах (а також у рибі, риб’ячому жирі та рослинній олії). Ці амінокислоти необхідні для живлення мозку та особливо корисні для імунної системи. Також вони насичені білками, що легко засвоюються, вітамінами та мінералами.
Про користь горіхів говорили ще за часів античності. Сьогодні їх користь у черговий раз доведено. У журналі JAMA Internal Medicine було опубліковано дослідження вчених із Університету Вандербільта в Нешвілі за підтримки Національного інституту раку США. У центрі аналізу був склад раціону більше 200 тисяч жителів Сполучених Штатів і Китаю за період 5-12 років.
Було встановлено, що регулярне споживання горіхів забезпечує низький ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань та інших причин.
У поєднанні з попередніми дослідженнями переваг даного продукту під час найрізноманітніших медичних аналізів, це дослідження доводить: споживання горіхів – це великий крок на зустріч здоровому способу життя.
Горіхи є популярними в більшості кухонь світу, і вражає різноманіття блюд, чиї рецепти включають їх. Від солодких пирогів, тортів і печива до салатів, соусів і супів. У той же час, вони можуть вдало виступати в якості повноцінного сніданку чи перекусу, адже є універсальними та смачними.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео