Чому сон настільки важливий для організму?

Чому сон настільки важливий для організму?
221607 ПЕРЕГЛЯДІВ

Багато хто скаже, що сон це одне з найприємніших занять. Я не перша хто скаже, що ми спимо третину свого життя. Наш організм живе за своїм індивідуальним розпорядком. Мозок синхронізує процеси, використовуючи гормональну систему, і недолік сну дуже негативно може позначитися на організмі. Виділення гормонів, необхідних для належного функціонування організму, залежить від добових фізіологічних ритмів. Ці ритми, регулюють час сну. Гормони впливають на швидкість обміну речовин і процес переробки жиру и цукру в крові. Якщо ви спите менше норми, то природний ритм порушується. Це призведе до гормонального дисбалансу. Гормон кортизол, який відповідає за переробку вуглеводів, падає у вечірні часи і знаходиться на піку рано вранці. Тому, якщо ми не дотримуємось правильно режиму дня – пізно лягаємо і наїдаємось на ніч вуглеводів, то порушується нормальне травлення, накопичуються токсини й жир. В часи епідемії COVID-19 сон допомагає легше перенести хворобу коронавірус, бо під час нього виділяється гормон мелатонін, який полегшує симптоми. Спокійний, якісний сон відновлює сили, підвищує імунітет, дає повноцінний відпочинок всьому організму. Повноцінний сон потрібний для мозку, як повітря для легенів. Вночі, завдяки чергування фаз швидкого та повільного сну, йде відновлення функціональної активності мозку, що забезпечує точне регулювання надходження в кров різних гормонів. Здоровий сон повинен тривати не менше 8 годин. Люди, які сплять по 6 годин можуть відчувати втому протягом дня. На вихідних теж не потрібно спати до останнього, а вставати у звичний для вас час. Після повноцінного сну на наступний день твої уміння будуть проявлятися на 20-30% краще. Як виявляється, що денна стомленість та сонливість – це поширене явище у людей. Мало хто бачить в цьому серйозність, однак підвищена стомленість є причиною для того, що перевіритись у лікаря. Якщо ви засипаєте вдень під час перегляду фільму, в кінотеатрі або театрі, лягаєте відпочити після обіду, за рулем автомобіля або в транспорті, в розмові з співрозмовником або на роботі, то вам потрібно переглянути свій режим й виділити більше часу для сну, інакше можуть виникнути проблеми з організмом. Сон потрібний для роботи імунної системи, як для загальної, так і для індивідуальної щитоподібної залози. Він нормалізує її роботу, бо дає змогу підтримувати гомеостаз в організмі, допомагає печінці з якої виводить токсини й вірусні відходи. Для того, щоб сон був кращим дотримуйтесь таких порад: не дивіться на ніч гостросюжетних та моторошних фільмів; за декілька годин до сну, краще взагалі відкласти гаджети подалі; перед сном провітріть приміщення; гарно підібрані аромомасла забезпечать вам су перовий сон; ввімкніть на ніч зволожувач і якість сну покращиться, а зранку ви будете почувати себе бадьоро. Пам’ятайте, що лягати спати потрібно не в той день, коли прокидатися.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео