Гемаготен «Happy Kid» Йод : усуває дефіцит йоду і збагачує раціон

Гемаготен «Happy Kid» Йод : усуває дефіцит йоду і збагачує раціон
184365 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гемаготен «Happy Kid». Ви давно шукали енергетичний батончик, що насичує енергією та живить оргінізм поживними мікроелементами? Обирайте Гемаготен «Happy Kid» Йод!

Гемаготен «Happy Kid» : особливості та переваги

Чому ми обрали саме йод? А ви знали, що саме дефіцит йоду в організмі приводить до виникнення і розвитку імунодефіцитних станів та збільшенню ризику розвитку пухлин? Йодна недостатність формує порушення діяльності органів і систем людського організму на емоційному рівні, з боку серцевосудинної системи, імунної системи організму та навіть з боку опорнорухового апарату і м’язової системи!

Енергетичні батончики Гемаготен «Happy Kid» Йод - це продукт для сучасних українців. Вони орієнтовані на людей, які потребують швидкої енергії, але не мають часу на їжу. Енергетичні напої містять кофеїн, тоді як енергетичні батончики забезпечують харчову енергію. Кидай пити каву, саме час вживати чисту енергію!

При створенні унікального рецепту, виробники обрали саме йод як секретний інгрідієнт. Рекомендується його в якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою профілактики дефіциту йоду і збагачення раціону. Гемаготен «Happy Kid» Йод має загальнозміцнювальну дію на організм, сприяє відновленню обмінних процесів, стимулює кровотворення, а також, містить 30% добової потреби дорослої людини в йоді!

Гемаготен «Happy Kid» - незамінний батончик при сучасному ритмі життя


Енергетичні батончики Гемаготен «Happy Kid» Йод рекомендовані в комплексному оздоровленні організму та при зниженій функції щитовидної залози. Також, енергетичний батончик - це фітопродукт оздоровчої дії. Саме йод сприяє нормалізації роботи щитовидної залози. Гемаготен «Happy Kid» Йод є джерелом органічного йоду, забезпечує профілактику йоддефіцитних станів та сприяє зменшенню процесів інтоксикації.

Також, енергетичні батончики - це легкі і смачні снеки, які оцінить кожен спортсмен. Вони є відмінним джерелом білка і в основному містять мало вуглеводів, що робить їх смачними і придатними для збалансованого харчування. На додаток до того, що вони надають вашому організму необхідну енергію і велику кількість білка. Батончики Гемаготен «Happy Kid» Йод містять достатню кількість корисних елементів, які дозволяють зберегти енергетичний баланс організму.

Споживання батончиків Гемаготену «Happy Kid» Йод сприятиме поліпшенню роботи щитовидної залози, стимулювання розумового розвитку, допоможе у вирішенні проблеми йододефіциту у дорослих і дітей.

Теги: Гемаготен,Гемаготен «Happy Kid» Йод,Гемаготен «Happy Kid»,Енергетичний батончик

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео