70% українців займаються самолікуванням: посилення продажу антибіотиків

70% українців займаються самолікуванням: посилення продажу антибіотиків
185503 ПЕРЕГЛЯДІВ

На початку пандемії українці розділились на два табори: ті, хто йде до лікаря та лікаря та лікується згідно з рецептом, а є ті, хто займається самолікуванням та наражає себе на ще більше небезпеку.

Міністерство охорони здоров’я  ще з 2014 почала запроваджувати електронну систему eHeatth, де можна реєструвати медичний заклад, підписувати декларацію з лікарем та отримувати рекомендації та консультацій дистанційно.

Продаж антибіотиків через електронну систему також вводили, але на ті роки вона не була такою актуальною, тому з 1 квітня 2021 року Міністерство планує продавати антибіотики лише через електронні рецепти.

Максим Степанов пояснив, що люди без професійного огляду отруюють себе, не дивлячись на прохання не займатись самолікуванням.

Наразі МОЗ працюватиме з продажами таких товарів:

·       Інсулін;

·       Препарати для підвищення імунної системи;

·       Препарати, які містять частину наркотичних речовин.

Паперові рецепти, згідно з нормами, в аптеках мають зберігатися протягом року, щоб в будь-який час зробити перевірку та підрахунок кількості проданих антибіотиків.

Перехід на обов’язковий продаж антибіотиків через електронну форму введуть у 2022 році, усі наступні препарати з 2023 року.

Також Максим Степанов підвищуватиме тарифи для виклику медичної допомоги зі 164 гривень до 412 гривень. Це пояснюються цінами на пальне, заробітна плата медикам та закупівля усіх препаратів для необхідної першої допомоги.

Також Центр громадського здоров’я повідомив, що тести в Україні здатні виявити будь-які нові штами коронавірусу, адже майже 12 тисяч нових мутацій з початку карантину виявлено у світі.

В Україні випадки нових мутацій та зараження штамом не зареєстровані.

Не займаєтесь лікуванням самотужки, це значно може вплинути на стан вашого здоров’я!

За новинами здоров'я слідкуйте на сайті, бережіть себе та будьте здорові!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео