Небезпечна вакцина: чому щеплення від COVID-19 може стати фатальним?

Небезпечна вакцина: чому щеплення від COVID-19 може стати фатальним?
17862 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вакцина від коронавірусу є найжаданішим препаратом для багатьох країн. Виробники сучасних препаратів не спростовують того, що від нових ліків існують побічні реакції. В інструкції прописані усі симптоми, які можуть виникнути, одна із них – смерть. Смерть від ліків або щеплення це один на мільйон випадок. Чим більше щеплень роблять від коронавірусу по світу, тим більше ми чуємо новин про смерть. Перед тим, як вакцинуватися потрібно пройти повне медичне обстеження, щоб не було фатальних випадків. Як і у кожного препарату є лікарські протипоказання, яких потрібно дотримуватися, а не нехтувати.

На сьогодні у світі зробили понад 173 мільйонів щеплень, а кожен день дають згоду на вакцинацію по шість мільйонів. В Німеччині, США, Перу, Бельгії просочується інформація того, що вже більшість людей померло після щеплень від коронавірусу. Однак медичні дослідження спростовують те, що смерть пацієнтів пов’язана з вакциною. В цих країнах нараховується 50 мільйонів вже зроблених щеплень від коронавірусу.

Хоч в Німеччині офіційно підтверджених смертей від вакцинації не було, але Інститут Пауля Ерліха проаналізували ситуацію в країні й опублікували інформацію, що 113 смертей відбулися через деяких час після щеплення. Жертви були віком від 46 до 100 років. Смерть до людей після щеплення приходила й через годину, й через 19 днів. Один із померлих отримав дві дози вакцини, бо саме такої дози потрібно організму, щоб оминути вірусну хворобу COVID-19. Інші 43 пацієнти після дослідження організму померли, як виявилося від інших інфекцій, які не витримала людина, але не від коронавірусу. Усі жертви мали серйозні захворювання. Інститут зазначає, що жертв навіть менше, ніж очікувалось, їх би було набагато більше, якщо люди помирали від ковіду. Смертність в Німеччині після введення вакцинації значно зменшилась у світовій статистиці.

В Іспанії жертвами стали дев’ятеро людей похилого віку, які перебували в будинку для літніх людей. Керівник будинку для людей похилого віку каже, що пацієнти померли на п’ятий день після введення вакцини. Лікарі кажуть, що вакцина може не допомогти й не діяти, якщо щеплення зробили до інфекційного зараження організму. Після щеплення в людей, які померли з’явилися симптоми коронавірусу. Тобто щеплення зробили під час тяжкої форми коронавірусу у пацієнта.

В Норвегії також було зафіксовано у літньому будинку 33 смерті після смерті, але усі вони в результаті тяжкої форми коронавірусної інфекції. Медсестри кажуть, що кожного дня помирають у будинку люди через вік й інші хвороби, тому смерть пацієнтів може бути спричинена не від вакцини.

В Україні також зафіксували 23 березня смертельний випадок після щеплення. Нею виявилася військова жінка з Одеси, якій було 43 роки. Жінку вакцинували 21 березня, а померла вона через 2 дні після щеплення. Доказів того, що смерть наступила через вакцину поки що немає. Начальник медичної служби, де жінка проходила службу каже, що пацієнтка не мала жодних скарг протягом цих двох днів. Однак 23 березня за межами військової частини вона знепритомніла й спроби її врятувати були безуспішні. МОЗ каже, що смерть прийшла внаслідок розладів кровообігу, бо жінка мала серцево-судинні захворювання. Вони додали також, що цим самим препаратом у той же день прищепили дев’ятьох, які зараз добре себе почувають. Станом на 19 березня, у світі введено понад 397 млн доз вакцини проти Covid-19. Відповідно до наявних даних ВООЗ, не зафіксовано жодного випадку смерті від вакцини проти коронавірусу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео