Лор Київ : Сімейний лікар "Натівіта"

Лор Київ : Сімейний лікар "Натівіта"
10495 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щоб носики дихали!

Лікарі нашої клініки «Сімейний лікар Натівіта» за раціональне та доцільне використання препаратів, особливо
малюкам. Для прикладу: дуже часто у діток віком до 4-х років з’являються скарги на погіршення носового
дихання, незначне «хропіння», «сопіння» під час сну. При цьому дитина здорова, не має підвищення
температури та виділень з носа. Частіше всього, батьки починають давати дитині велику кількість ліків без
консультації педіатра чи дитячого ЛОРа.


Клінічний випадок: батьки дівчинки 3-х років звернулися до дитячого отоларинголога зі скаргами на
довготривалу закладеність носа (близько 3-х тижнів) під час сну та в період засинання; протягом дня дитина
періодично дихає носом, інших скарг зі слів матері немає. При огляді було виявлено, що носові ходи
заблоковані сухими кірочками, слизова носових ходів рожевого кольору; фарингоскопія та отоскопія без
особливостей.


Зі слів мами вищеперераховані скарги з’явилися після того, як у квартирі увімкнули централізоване опалення.
У квартирі сухо та жарко.

 
Лікування: по-перше, треба налагодити температурний режим та вологість повітря у кімнаті, де знаходиться
дитина; по-друге, промивати носові ходи сольовим розчином три рази на добу протягом 5-и днів.
Результат: через тиждень повторний огляд - скарг немає, носове дихання відновлене повністю, носові ходи
вільні. Цим прикладом ми хочемо показати батькам, що велика кількість ліків не є найкращим способом
лікування. Інколи достатньо навіть звичайного сольового розчину для нормалізації стану дитини та створення
комфортних умов. Тим паче сьогодні, під час карантину, необхідно більш ретельно слідкувати за повітрям у
квартирі: частіше провітрювати, робити вологе прибирання мінімум раз на тиждень, використовували
зволожувач повітря, і, звичайно, хоча б один раз у два дні гуляти з дитиною на свіжому повітрі.
Будьте здорові та піклуйтеся про рідних!

Теги: Сімейний лікар

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео