УКРАЇНА ІНФОРМ

Російське вторгнення в Україну : ДСНС просить не поспішати повертатися до власних осель і не чіпати невідомих речей та предметів, оскільки це може коштувати вам життя

Російське вторгнення в Україну :  ДСНС просить не поспішати повертатися до власних осель і не чіпати невідомих речей та предметів, оскільки це може коштувати вам життя
348370 ПЕРЕГЛЯДІВ

На відео піротехнік ДСНС розміновує смертельно небезпечну протипіхотну міну МОН-90, замасковану під звичайну господарську сумку. Дальність суцільного ураження 90 метрів. 

На фото - протипіхотні гранати, сховані та встановлені на розтяжках.  Дистанція ураження до 200 метрів.

Вкотре закликаємо: будьте уважні та обережні! Помітили підозрілий предмет- не чіпайте! Повідомте про знахідку за телефонами 101 або 102.

Джерело: ДСНС

Теги: Російське вторгнення в Україну, Україна понад усе!, stoprussia, closethesky, war in Ukraine

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео