Відбувся обмін «200 вантажем» на Світлодарській дузі

Відбувся обмін «200 вантажем» на Світлодарській дузі
163135 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Мінські домовленості відкрили дорогу обміну загиблими. 25 грудня у селі Щастя, що на Луганщині, бійці АТО забрали у терористів тіла двох своїх загиблих побратимів лейтинанта Яроша та рядового Байкуса , які померли від ворожих куль на Світлодарській дузі, в обмін на тіла терористів. Хлопців упізнав бойовий товариші, які з ними несли службу.

     Загиблих оглянув координатор проекту «Евакуація 200» Михайло Котелевський. За його словами, над бійцями ніхто не знущався, слідів побоїв чи чогось на кшталт немає. Життя хлопців забрали кулі. Точнішу інформацію оголосять опісля необхідних експертиз.

     Як раніше повідомлялося, 18 грудня на Світлодарській дузі бойовики розгорнули масштабний обстріл бійців АТО. Проте воїнам ЗСУ вдалося відігнати ворога на дальню відстань і зайняти нові позиції. Щоправда запеклі бої не вщухають й по сьогодні. Світлодарська дуга – залишається найгарячішою точкою на сході України. Наразі зафіксовано дев'ятеро загиблих героїв.

     За словами екс-командиру «Азову» Андрія Білецького, зараз йдуть тактичні бої за розширення Світлодарської дуги. Бійцям АТО, каже пан Білецький, вкрай важливо поліпшити свої положення, аби вберегти Дебальцеве та Горлівку від потужного наступу.

     За словами Заступника секретаря РНБО Михайла Коваля, в українських бійців достатньо сил, аби повністю звільнити свою землю від окупантів.      Пан Коваль запевнив, що в армії залишилися виключно професіонали-контрактники. Нової хвилі мобілізації поки що не планують. Тож, як стверджує чиновник, бійцям залишається втримати свої позицію, а далі – справа піде вгору.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео