Гучне вбивство екс-російського депутата

Гучне вбивство екс-російського депутата
163713 ПЕРЕГЛЯДІВ

23 березня 2017 року у самісінькому серці Києва невідомий чоловік посеред людної вулиці кілька разів вистрелив у екс-депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова. Чиновник помер на місці події.

Вже наступного дня світовою мережею розлетілося відео, на якому видно сам момент убивства. Відразу після інциденту українська поліція створила міжвідомчу групу, яка займатиметься цією справою. Правоохоронні органи порушили кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство». Окрім поліції до розслідування злочину залучені представники Служби безпеки України і місцева прокуратура.

Вже згодом поліція назвала ймовірного вбивцю Дениса Вороненкова – Павло Паршов, який перебуває у розшуку за підозрою у створенні низки конвертаційних центрів.

За словами міністра МВС України Зоряна Шкіряка, існують дані, що замовником ліквідації екс-депутата Держдуми є безпосередньо Президент РФ Володимир Путін. Зокрема, стало відомо, що за десять днів до вбивства захисник Вороненкова Андрій Гривцов повідомив російським спецслужбам і прокуратурі адресу проживання його підзахисного. Ціль такого дійства полягала у пришвидшенні екстрадиції екс-депутата до РФ та зняття його з міжнародного розшуку.

За словами Андрія Гривцова, запит на екстрадицію відхилили б, оскільки його підзахисний мав українське громадянство. Як відомо, російська сторона так і не направила запит на екстрадицію колишнього депутата, якого звинувачують у рейдерському захопленні двоповерхівки у центрі Москви. Проте поквапилась отримати офіційне заключення про смерть Вороненкова. Додамо, Денис Вороненков був одним із головних свідків обвинувачення у справі про державну зраду Віктора Януковича.

Додамо, в Міністерстві закордонних справ Німеччини висловили занепокоєння цією ситуацією й констатували зростаюче протистояння між Москвою та Києвом. Іноземні чиновники вважають, поки зарано говорити, хто саме замовив вбивство.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео