Які мотиви має Росія?

Які мотиви має Росія?
56226 ПЕРЕГЛЯДІВ


Російська Федерація не виконала вимоги Віденського документа ОБСЄ про заходи зміцнення довіри та безпеки, а також проігнорувала засідання .


У середу, 7 квітня Україною був активований Віденський документ ОБСЄ 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки. Елементами довіри передбачено завчасне інформування про будь-які види військової діяльності, наприклад як перекидання військ чи проведення навчань. Згідно цього документу, був направлений запит, для отримання інформації стосовно активності уздовж кордону України, військ Російської Федерації. На даний момент, а саме 12 квітня, Україна не отримала відповідей, а лише посилання на те, що уздовж кордонів та тимчасово окупованих територій не було військової присутності. Також згідно документу, можна відстеження формувань для оцінки правильності наданої про них інформації. Надана інформація Російською Федерацією не є правдивою, адже наявність військової апаратури, ні для кого не секрет.


Дії з боку Російської Федерації можна розцінювати, як чергове підтвердження своїх намірів, стосовно бажання продовжувати військові дії та спричиняти погрози силою в бік України.
Міністерство закордонних справ України закликають російську сторону відвести війська від кордону з Україною, також зупинити войовничу риторику і дезінформацію. Час почати добросовісне виконання положеннь Мінських домовленостей та її зобов’язання за Віденським документом ОБСЄ.


У субботу, 10 квітня, Україною був задіяний параграф 16 Віденського документа. Було засідання з приводу російських військ. Оскільки була помічена незапланована активність збройних сил Російської Федерації. Проте, Росія не погодилася брати участь у спеціальному засіданні в ОБСЄ. Україна та інші країни-учасниці хотіли отримати пояснення щодо військової активності Російської Федерації біля українського кордону. Про відмову стало відомо з соціальної мережі – Твіттер. З офіційного акаунту у Постійному представництві Литовської Республіки у міжнародних організаціях у Відні.


Залишається питання, що буде далі, як Україні бути у такій ситуації? Адже на момент, до кордонів України прибувають нові війська, так у Воронезькій області було виявлено російський табір , великих маштабів з не менш великою кількістю бронетехніки, крім цього було помічено більше десяти десантних катерів і суден Каспійської флотилії, які були спрямовані в Чорне море. Це дії Росії, а представники України налаштовані на перемир’я.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео