Переговори не вдалися

Переговори не вдалися
46746 ПЕРЕГЛЯДІВ

Переговори Зеленського Володимира Олександровича та Путіна Володимира Володимировича. 
Президент України Зеленський Володимир Олександрович запросив переговори з Путіним Володимиром Володимировичем. Метою є обговорення загострення ситуації на кордонах України та на тимчасово окупованих територіях, які контролюються Російською Федерацією внаслідок анексії Криму та війни на сході України .
Запрошення є, проте, до сих пір не отримали відповіді. Про це стало відомо від прес-секретаря президента України – Юлії Мендель. На даний момент представники України сподіваються, що це не відмова від діалогу. Адже тема важлива, під час обговорення якої, мали б змогу вирішити питання ескалації ситуації на Донбасі. На даний момент, як стверджує Юлія Мендель, Російська Федерація на сході України та біля границі з Кримом, має більш ніж 80 тисяч військових сумарно.
Прес-секретар президента Росії – Дмитро Песков, стверджує, що ніяких запитів не отримував з цього привіду за останні дні. Позиція йти у відказ, прослідковується всюди у діях Російської Федерації.

Станом на 12 квітня, України не отримала відповідей ні на запрошення на переговори, ні на направлений запит, для отримання інформації стосовно активності уздовж кордону України, а також відмова у спеціальному засіданні в ОБСЄ. Україна та інші країни-учасниці хотіли отримати пояснення щодо військової активності Російської Федерації біля українського кордону.

Також, збройні сили України повідомили, що не збираються йти у наступ першими, адже у команді Зеленського Володимира Олександровича переконані, що бажанорго результату – миру, можна досягти, тільки переговорами.
Як вже було відомо раніше, Україна буде намагатися провести зустріч у «Нормадському форматі». Перш за все, метою є мир на деокупованому Донбасі. До складу цілей, як визначатимуть пріоритети для дипломатичної команди України у 2021 році, входить ще: Крим у складі України, та позиція України, як активного міжнародного гравеця. Але стосовно останнього запрошення Зеленського Володимира Олександровича, то планується обговорення лише активності військових на кордонах. Адже на даний момент це питання є нагальним для країни.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео