Конфлікт інтересів посадовців

Конфлікт інтересів посадовців
58648 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гостра респіраторна хвороба (COVID-19), спричинена коронавірусом SARS-CoV-2 відступає у деяких містах і необхідності вводити нові обмеження не потрібно  ̶  Шмигаль, «якщо проконтролюємо загальну ситуацію у містах та значно обмежимо пересування, ми зможемо повернутися до нормального життя».
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, вважає що Володимир Кличко перевищує свої повноваження та просить подати у відставку залишити посаду голови Київської міської державної адміністрації.На провокаційну заяву Дениса Шмигаля, Віталій Кличко відповів жорстко.
12 квітня 2021, відбувся брифінг у якому Київський міський голова роз’яснив повторно уряду про національний локдаун - «статистика нажаль не втішна, хвороба поширюється, люди повинні дотримуватись безпеки, карантинних обмежень бо помирають». Пропоную застосувати негайні заходи обмежень по всій території України. Хвороба не відступає зафіксовано хворих 505 791.
Від початку ковідної недуги у світі померло 4 млн людей, хворіло 150 9 млн , видужали 617 тис.
Сьогодні маємо показники: 1 872 862 інфікованих осіб, смертей 38 851, побороли хворобу 1 530 281. Залишайтеся вдома, якщо вам погано. Якщо у вас температура, кашель і утруднене дихання потрібно звернутися до лікаря. Утруднене дихання - це коли проявляєються ознаки дихальних скорочень та результат захисної реакції організму на брак в ньому кисню .
Випадки виявлені в місті Києві та областях:
o м.Київ
o Одеська область
o Київська область
o Харківська область
o Львівська область
o Дніпропетровська область
o Запорізька область
o Івано – Франківська область
o Житомирська область
o Черкаська область
o Хмельницька область
o Чернівецька область
o Донецька область
o Сумська область
o Рівненська область
o Полтавська область
o Вінницька область
o Черкаська область
o Кіровоградська область
o Тернопільська область
o Закарпатська область
o Миколаївська область
o Чернігівська область
o Херсонська область
o Луганська область
Рейтинг смертей від респіраторної хвороби (COVID-19) :
1. м. Київ
2. Одеська область
3. Львівська область
4. Харківська область
5. Київська область
6. Івано – Франківська область
7. Кіровоградська область
8. Тернопільська область
9. Закарпатська область
10. Миколаївська область
11. Чернігівська область
12. Херсонська область
13. Луганська область
14. Черкаська область
15. Хмельницька область
16. Чернівецька область
17. Донецька область
18. Сумська область
19. Рівненська область
20. Полтавська область
Зупиніть розповсюдження: мийте руки, обслуговуйте на відстані, спілкуйтесь на відстані, уникайте торкань очей носа та роту. Регулярно і ретельно мийте руки на спиртовій основі натирайте або мийте милом та водою. Дотримуйтесь щонайменше 2-х метрів (6 футів) відстань між собою і будь-хто кашляє або чхає повине прикривати обличчя. Руки торкаються багатьох поверхонь і можна підхопити віруси. Одного разу забруднені, руки можуть перенести вірус у ваші очі, ніс або рот. Якщо у вас є лихорадка, кашель і складне дихання, шукайте медичну допомогу, краще раніше.
Чекаємо 16-го квітня, для прийняття остаточного рішення, будемо виходити із статистики захворюваності.

Теги: Стан коронавірусої хвороби Covid-19

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео