Посилений карантин подовжено до 30 квітня

Посилений карантин подовжено до 30 квітня
54293 ПЕРЕГЛЯДІВ

Блокування в Києві було продовжено принаймні до 30 квітня, мер Віталій Кличко оголосив 14 квітня.

"У нас немає вибору", - сказав Кличко на брифінгу. "Інакше медична система не витримає навантаження, і смертей буде ще більше".

Громадський транспорт, включаючи метро, залишатиметься недоступним для більшості киян. Користуватися громадським транспортом зможуть лише люди, які працюють у критично важливих галузях, які отримали спеціальний дозвіл від Київради, та за допогомогою спецпропуску будуть і надалі мати змогу пересуватися Києвом.

Школи та дитячі садки також залишаться закритими.

"Лікарі зазначають, що якщо під час першої хвилі коронавірусу більше підлітків опинилося в лікарнях, то зараз є більша кількість дітей дошкільного віку, госпіталізованих з COVID-19, з більш важкими випадками та наслідками", - сказав мер.

У кафе та ресторанах можна замовити тільки замовити їжу на доставлення, перебування в закладі заборнено. Ярмарки продуктів харчування заборонені.

Кличко знову попросив власників підприємств дозволити своїм співробітникам працювати віддалено або надати їм оплачувану відпустку, якщо це можливо.

Інші обмеження щодо "червоної зони", ймовірно, залишаться в силі, хоча мер прямо не згадував про них, українцям і так відомі умови.Торгові центри та інші некритичні компанії доведеться залишатись закритими.

Україна знаходиться в середині третьої та найгіршої хвилі COVID-19, щодня приносячи від 4500 до 5000 нових госпіталізацій та сотні смертей.

За останні 24 години 12 384 пацієнти з COVID-19 одужали та 467 померли. Понад 1,4 мільйона людей вилікувались від COVID-19, а 38 225 людей загинули після пандемії в Україні.

В даний час в Україні є 406 495 активних справ; 13 квітня загинуло 467 людей.

Вакцинація залишається небезпечно повільною, оскільки лише п’ятеро людей отримали дві дози вакцини.

Загалом першу дозу вакцини AstraZeneca отримали 403 553 людини, що  складає менше ніж 1 відсотка населення України.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео