ЄС та Великобританія зобов'язуються підтримати Україну після нарощування російських військових

ЄС та Великобританія зобов'язуються підтримати Україну після нарощування російських військових
44277 ПЕРЕГЛЯДІВ


Європейський Союз та Великобританія пообіцяли "непохитну" підтримку уряду України на тлі побоювань щодо військової ескалації на сході країни або можливого нового наступу на союзника з НАТО після недавніх рухів військ Росії.

Україна звинуватила Росію в збиранні тисяч військовослужбовців на її північному та східному кордонах, а також на Кримському півострові, анексованому Москвою у 2014 році. Інтернет-дослідники виявили, що війська перекидаються до кордонів України із західної та центральної частини Росії, включаючи артилерію з далекої далеко як Сибір.

Пізно в понеділок офіс Бориса Джонсона заявив, що прем'єр-міністр "має серйозні занепокоєння" щодо російської діяльності в Криму та на українському кордоні, і "підтвердив свою непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України" у телефонному дзвінку з президентом Володимиром Зеленським.
У своєму твітті після дзвінка Зеленський подякував Джонсону за підтримку проти "серйозного виклику безпеці членів НАТО" та зазначив, що Україна "не одна" і "підтримується країнами" Великої сімки ".

Раніше глава зовнішньої політики ЄС Йозеп Боррелл заявив, що "з серйозним занепокоєнням стежить за російською військовою діяльністю, яка оточує Україну". Після телефонного дзвінка з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою він також пообіцяв "непохитну підтримку ЄС суверенітету та територіальної цілісності України".

Російський уряд заперечує, що планує військовий напад, але не заперечує пересування військ. Заступник міністра закордонних справ країни Сергій Рябков у понеділок заявив, що Росія робить "те, що вважає необхідним", і "ігноруватиме сигнали" про занепокоєння з боку США та інших західних країн.

Цілі Москви незрозумілі. Хоча вона регулярно проводить військові навчання в регіоні, російські військові дислокації "виглядають поза циклами для таких навчань і не є регулярними ротаціями військ", - зазначив наприкінці минулого тижня Майкл Кофман, директор Російської програми навчання в корпорації CNA. Він писав, що метою Москви може бути залякування України та тиск на західних союзників, щоб підтримати політичні поступки для того, щоб Росія заморозила конфлікт на південному сході країни.

Москва, можливо, також повідомляла адміністрацію Байдена, що вона залишається грізною державою, яка бажає проектувати свою владу за кордоном. Здається, цей сигнал отримано. Минулого тижня американське командування США підняло рівень загрози від можливої кризи до потенційно неминучої кризи, найвищого рівня.

У понеділок Рябков натякнув на те, якими можуть бути цілі Москви, заявивши, що Сполучені Штати повинні докласти більше зусиль для забезпечення виконання Мінських домовленостей — дорожньої карти до 2015 року з конфлікту, яку багато хто в Києві вважає невигідною і яку змусили підписати під час підтриманий наступ.

Боррелл заявив, що проведе подальші переговори з цього питання з вищим дипломатом Києва та міністрами закордонних справ з 27 країн ЄС на зустрічі пізніше цього місяця.

Інтернет-дослідники зібрали відео та фотографії, деякі з них завантажили на сервіс TikTok, показуючи, як російські війська та броня перекидаються через Росію до українського кордону та до Криму. Вони включали фотографії вагонів поїздів, що перевозили танки, пусків ракетної артилерії та поїздів, що перевозили контрактні війська до прикордонного регіону.
Повідомлення про наростання закружляли на тлі загострення збройних сутичок вздовж лінії фронту між українськими силами та підтримуваними Росією сепаратистами.

За даними ООН, тривалий киплячий конфлікт забрав понад 13 000 життів з 2014 року.

Західні лідери, включаючи Джо Байдена, заявили, що підтримують Україну.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео