Через тридцять п’ять років після Чорнобиля, яке майбутнє ядерної енергетики в ЄС?

Через тридцять п’ять років після Чорнобиля, яке майбутнє ядерної енергетики в ЄС?
52015 ПЕРЕГЛЯДІВ


Тридцять п’ять років після Чорнобильської катастрофи атомна енергетика повільно припиняється по всьому світу.
Але деякі країни, особливо в ЄС, все ще покладаються на це.
Чотирнадцять з 27 держав-членів все ще використовують його, а деякі, як Франція, особливо підключені.
У 2019 році атомні електростанції виробляли близько 26,4% електроенергії блоку, а у Франції на неї припадає понад 70%.
Катастрофа, яка сколихнула світ
Вибух і пожежа, які 26 квітня 1986 р. Сколихнули Чорнобиль в Україні, були попередженням світу про потенційну небезпеку використання ядерних реакторів для створення енергії.
Внаслідок обвалу одного з реакторів радіоактивний матеріал викинув високо в повітря і призвів до евакуації 100 000 людей та зони відчуження довкола електростанції площею 2600 квадратних кілометрів.
Радіація продовжувала витікати з корпусу реактора до 2019 року, коли над ним була побудована величезна сталева конструкція у формі арки.
ООН і ВООЗ повідомили у 2005 р., Що було зафіксовано 4000 смертей, пов'язаних з Чорнобилем, але інші оцінки набагато вищі.
Ядерна енергія замінюється відновлюваною
Незважаючи на поточну залежність від ядерної енергетики, загальна кількість реакторів, що експлуатуються в ЄС, зменшується.
На сьогоднішній день в ЄС працює лише 107 реакторів у порівнянні з піком 135, досягнутим у 1989 році.
"Ми спостерігаємо поступове закриття реакторів", - сказав Ентоні Фроггатт, експерт з атомної енергетики
"Вони закриваються, коли старіють, і ми не спостерігали будівництва нових реакторів у достатній кількості, щоб це компенсувати".
Повільна швидкість будівництва - одна з причин цього.
"Беручи приклади в Європі, реактор" Олкілуото ", який будується у Фінляндії, зараз запізнився на 12 років і втричі перевищив бюджет", - сказав Фроггат .
За словами експерта, ядерна енергія також руйнується завдяки розвитку відновлюваної енергетики.
"У всьому світі та в рамках ЄС вибір може бути відновлюваним, а не ядерним", - сказав він.
"У 2020 році вперше в історії енергія отримувала більше енергії, що надходить від відновлюваних джерел, ніж від викопного палива".
"Ядерна енергетика дорожча за відновлювані джерела енергії", - сказав Фроггат, додавши, "що відновлювані джерела енергії дешевшають, ніж викопне паливо".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео