Росія відтягне війська з-під України

Росія відтягне війська з-під України
228327 ПЕРЕГЛЯДІВ


Після тижнів напруженості внаслідок накопичення російських військ поблизу кордону України міністр оборони Росії Сергій Шойгу наказав ряду підрозділів у цьому районі повернутися до своїх баз.

За оцінками ЄС, понад 100 000 російських солдат накопичили біля кордону, а також у Криму, який Росія захопила та анексувала у 2014 році.

Виступаючи в Криму, пан Шойгу сказав, що підрозділи, які навчаються, повернуться на базу.

Він додав, що цілі "швидких перевірок" були досягнуті.

Президент України Володимир Зеленський, який раніше закликав президента Росії Володимира Путіна зустрітися з ним у зоні конфлікту, привітав рішення про "деескалацію" напруженості на кордоні.
"Війська продемонстрували свою здатність забезпечити надійну оборону для країни", - сказав міністр оборони Росії, додавши, що він наказав командирам підрозділів 58-ї та 41-ї армій, а також кількох повітряно-десантних дивізій почати повернення до своїх постійних бази в п’ятницю і завершити операцію до 1 травня.
Минулого тижня президент Зеленський підняв збройні сили з європейськими лідерами. Глава збройних сил України заявив, що російські військові частини рухались до Ростовської, Брянської та Воронезької областей, а також Криму, тоді як тактичні групи батальйону розміщувались на кордоні.
Після заяви пана Шойгу, НАТО заявив, що будь-який крок у бік скасування ескалації буде "важливим і назрілим". Він додав, що західний військовий союз залишався пильним.
Лідери НАТО скликали саміт у червні, коли Росія буде на високому порядку денному.
Хоча Росія відмовилася від нарощування в якості навчальних вправ у відповідь на "загрозливі" дії НАТО, вона також планує відгородити райони Чорного моря для іноземного судноплавства. Україна побоюється, що це можуть постраждати її порти.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео