Росія заявляє, що виводить своє велике розміщення військ поблизу кордону України

Росія заявляє, що виводить своє велике розміщення військ поблизу кордону України
252728 ПЕРЕГЛЯДІВ


Як повідомляється, Росія почала виводити війська, розміщені поблизу України та анексованого Криму, після закінчення військових навчань у четвер.

У заяві російського інформаційного агентства ТАСС російське міністерство оборони заявило, що війська "почали повертатися на свої постійні станції" в п'ятницю.

Величезна дислокація, включаючи десятки військово-морських кораблів, сотні військових літаків та тисячі військових, зазнала жорсткої критики західних держав, багато хто розцінив це як демонстрацію сили на тлі напруженості з Україною.

"Війська продемонстрували свою здатність забезпечити надійну оборону країни", - заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу в прес-релізі в четвер, оголосивши про вихід.

"Тому я вирішив завершити інспекційні заходи в південних та західних військових округах", що межують з Україною, сказав він, додавши, що, на його думку, "цілі оперативної перевірки готовності" були "виконані".

Ні заява Шойгу, ні заява, опублікована в п'ятницю, не вказували, коли всі війська будуть повернуті до своїх постійних баз.

Далі міністр оборони заявив, що важке озброєння, розміщене на заході Росії в рамках навчань, буде зберігатися там для чергових масових військових навчань пізніше цього року.


Шойгу заявив, що вони повинні залишатися на полігоні Погоново на південному заході Воронезької області. Широкий діапазон знаходиться в 160 кілометрах на схід від кордону з Україною.
У своїй заяві міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що вітає заяву Шойгу як "позитивну" подію.

"Якщо Росія виведе величезні військові сили, які вона розмістила з кордону з Україною, це пом'якшить напруженість", - сказав він у перекладеній заяві.

Однак, за його словами, "ми повинні пам'ятати, що лише цей крок не зупиняє ескалацію або конфлікт в цілому".

Міністр закордонних справ заявив, що, проводячи "небезпечні навчання", "Росія" створила реальну небезпеку для України ".

Зараз, за ​​його словами, країна хоче побачити "конструктивні дії", спрямовані на деескалацію ситуації.

Кулеба також подякував міжнародним партнерам за їх "рішучу і своєчасну" реакцію на дії Росії, визнавши їх за підштовхування Росії до введення військ назад.
Нарощування сил зросло до найбільшого з 2014 року, коли Росія анексувала Крим та надала підтримку сепаратистам на сході України.

Також протягом останніх тижнів у регіоні спостерігається дедалі більша кількість порушень режиму припинення вогню, а також посилення напруженості між двома країнами.

У вівторок Кулеба закликав Захід посилити санкції проти Росії, висловивши занепокоєння з приводу подальшого нарощування військ.

Тим часом Москва відкинула занепокоєння, попереджаючи Київ проти спроб повернути захоплений повстанцями східний район. За її словами, така операція може змусити Росію втрутитися в захист цивільного населення.

Міністерство оборони Росії заявило, що у військових навчаннях в Криму взяли участь 60 кораблів, понад 10 000 військових, 200 літаків та 1200 військових машин.

Понад 2000 десантників лише в четвер відпрацювали десант на 60 військових машинах, тоді як винищувачі прикривали голову.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео