УКРАЇНА ІНФОРМ

Ватикан визнаватиме дива по-новому

Ватикан визнаватиме дива по-новому

Відтепер для того, аби визнати ту чи іншу подію дивом, Ватикан створить спеціальну медичну комісію, члени якої займатимуться ухваленням відповідних специфічних рішень. А вищезазначені дива, у свою чергу, знадобляться для того, щоб наректи людину блаженною чи, говорячи релігійною мовою, ініціювати людську беатифікацію.

Цікаво, що для визнання людини блаженною, особа має здійснити хоча б одне диво. Конгрегація у справах святих – ще один ватиканський орган, котрий займатиметься визнанням дива – вже затвердив особливий законодавчий документ, який регламентує внесення лінгвістичних та формальних правок у старий текст стосовно беатифікації.

Важливо додати, що серед релігійних нововведень стосовно божественної участі у події затверджено принципово нову кількість тих членів конгрегації, котрі визнають інцидент дивом. Відтепер, аби прийняти позитивне рішення, необхідні дві третини голосів конгрегатів у той час як раніше ця планка була значно нижчою.

Крім того, відкинувши подію один раз, її наступна перевірка на божественність може проходити лише три рази, кожен з яких потребує кворуму з дев'яти конгрегатів. До того ж, компенсація тим науковим експертам, котрі, оголошуючи подію дивом, не мають можливості пояснити її пунктами сучасної науки, відтепер виплачуватиметься тільки банківськими трансферами.


При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео