УКРАЇНА ІНФОРМ

В Іспанії випустили мобільний додаток для прихильників сповідатися

В Іспанії випустили мобільний додаток для прихильників сповідатися

«ConfessorGO» - таку назву отримав перший у світі релігійний додаток для смартфонів, завдяки якому людина завжди зможе знайти того священика, котрий знаходиться у найближчій до неї церкві та готовий сповідати. Щоправда, поки що такий інноваційний додаток доступний тільки для громадян Іспанії.

 

У «ConfessorGO» користувач може побачити усю необхідну йому інформацію стосовно священика: його ім'я та прізвище, дату народження, місцезнаходження і дати останніх свячень. Ті ж священнослужителі, котрі забажають стати частиною мобільного додатку, мають пройти спеціальну реєстрацію у церкві, до якої належать.

Цікаво, що сповідати іспанські священики зможуть не тільки у храмах чи церквах, а й у міських парках. У разі отримання користувачами згоди на сповідь та координат місця для цього, «ConfessorGO» автоматично прокладає найкомфортніший для людини маршрут до священнослужителя.


При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео