Дніпропетровська делегація у складі голови облради привітала Предстоятеля Української Церкви Патріа

Дніпропетровська делегація у складі голови облради  привітала Предстоятеля Української Церкви Патріа
81761 ПЕРЕГЛЯДІВ

          20 січня 2016 року до столичної резиденції Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета завітав Голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов з дружиною Юлією, щоб привітати Предстоятеля Церкви з 88-річчям від дня народження. На зустрічі також були присутні: єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, настоятель столичного храму Різдва Христового на Подолі прот. Микола Салабай та президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський.

Гліб Олександрович побажав Предстоятелю Української Церкви й надалі мудро вести українську паству, утверджуючи віру та допомагаючи нашій державі ставати все більше незалежною та міцною. У свою чергу Патріарх Філарет подякував за теплі вітання, а особливо за підтримку Київського Патріархату у Дніпропетровській області, яка зараз у час війни стала прифронтовою зоною. Святійший Владика розповів про перемовини, які УПЦ Київського Патріархату веде з Вселенською Патріархією про визнання автокефалії Української Церкви, що потрібне для утворення єдиної Помісної Церкви, яка допоможе також і державі відстояти свій суверенітет і розвивати громадське суспільство.

Дякуючи за понесені труди, Святійший Владика нагородив Голову Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова Орденом святого рівноапостольного Великого князя Володимира ІІІ ступеня. Президент міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Петровський був нагороджений Благословенною грамотою з відзнакою.

Голова Дніпропетровської облради Гліб Олександрович Пригунов розповів, що Дніпропетровська область у період АТО на Сході України виконує особливу місію у захисті Вітчизни. Головним чином це лікування і реабілітація військових, котрі зазнали травм та поранень під час бойових дій. Зокрема понад 22 тисячі поранених, хворих і травмованих захисників пройшли через Дніпропетровські медичні заклади. Кожному із цих бійців було надано необхідну допомогу. Також велика кількість вимушених переселенців із Донбасу та Криму знайшли житло в області. Стараннями обласної влади та міжнародних меценатів, головним чином з Німеччини, було облаштоване наметове містечко, а також відремонтовані гуртожитки для біженців. На кінець зустрічі гості заспівали предстоятелю Української Церкви Святійшому Патріарху Філарету гучне козацьке многоліття.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео