У Дніпрі, в храмовому комлексі УПЦ КП «Різдва Пресвятої Богородиці» відкрили пам‘ятник захисникам України.

У Дніпрі, в храмовому комлексі УПЦ КП «Різдва Пресвятої Богородиці» відкрили пам‘ятник захисникам України.
251914 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новий пам’ятник захисникам нашої країни з‘явився у Дніпрі. 
В День Збройних Сил України, 
06 грудня 2018 року, на території храмового комплексу «Різдва Пресвятої Богородиці» Дніпровської Єпархії УПЦ КП, що знаходиться у Новокодацькому районі обласного центра, був урочисто відкритий пам'ятний знак.

Відкриття скульптурної композиції стало можливим завдяки підтримці та допомозі мецената Української Православноі Церкви, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського, який за особисті кошти будує і розбудовує храми, і робить все можливе доя того, щоб пам‘ятних знаків та меморіальних дошок про наших героїв-захісників вітчизни було якомога більше.

Участь у відкритті та освяченні пам’ятного знаку на честь захисників України взяли багаточисельні представники духовенства на чолі з Єпископом Дніпровським та Криворізьким Симеоном, представники обласноі та міської влади, депутати. Також на урочистості прийшли небайдужі громадяни, волонтери, діти зі шкіл Новокодацького району Дніпра, воїни АТО, ветерани, поранені бійці з військового шпиталю Дніпра. Були присутні тут і військовослужбовці, і правоохоронці, і рятувальники. А також сім’і героїв, які загинули в боротьбі за незалежність України, представники ГО «Родинне Коло» та родини дітей з інвалідністю «Серця Неспокійні». Усі вони також приєдналися до відкриття меморіалу. Для них сьогоднішній день є не лише святом, а й днем скорботи.

Скульптурна композиція відображає Архангела Михаїла з крилами та мечем - покровителя воїнів. Меч символізує захист від темних сил під час війни, а крила - захист у мирний час. 
На пам'ятнику напис
«Молитовна вдячність всім захіснікам України». І це дійсно пам‘ятний знак усім захісникам України - і загиблим, і діючим воїнам героям. 


Церемонія відкриття традиційно супроводжувалась хвилиною мовчання за загиблими героями, освяченням пам’ятника та спільним молебнем і покладанням квітів. 
Серед почесних гостей президент Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з друзями, Керуючий Дніпровською Єпархією УПЦ КП Владика Симеон, настоятель Вірменського храму святого Григора Лусаворича протоієрей Тер Амазасп, заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко, меценат та волонтер Еміль Арутюнян, голова Новокодацькоі у місті ради Олег Денисенко, заслужена артистка України Оксана Іванівна Петровська, віце-президент Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Яна Іванілова та багато інших. 
Також для. присутніх виступили і актори театру ім. Т. Шевченка. 
А захисники країни отримали солодкі подарунки від дітей, які навчаються при храмі. До привітань українським захисникам та вшанування пам’яті загиблих героїв долучилися також і інші небайдужі дніпряни.

Настоятель храмового комлексу «Різдва Пресвятої Богородиці» протоієрей Віталій Лопушанський відзначив, що цей пам‘ятник відтепер стане частиною комплексу, де вже є храм, де кілька хрестилен, недільна школа, дитячий майданчик та міні-сад. А тепер є і згадка про наших героів. А це наша історія, історія нашої країни.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео