Керуючий Дніпровською єпархією Владика Симеон взяв участь у 15-тій сесії обласної ради

Керуючий Дніпровською єпархією Владика Симеон взяв участь у 15-тій сесії обласної ради
84541 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 грудня 2018 р.  керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон у супроводі канцлера кансисторії протоієрея Віталія Лопушанського відвідав ХV сесію Дніпропетровської обласної ради.

На останній у цьому році XV сесії Дніпропетровської обласної ради депутати проголосували за новий кошторис області.
На наступний рік кількість коштів на розвиток Дніпропетровщини зросла майже на мільярд гривень! Загальний бюджет склав 18 380 000 000 гривень.

Вперше! Створена штатна команда резервного спорту Дніпропетровської області. На 40 осіб виділено 2 400 000 грн. Також у наступному році вперше буде фінансуватися з бюджету медичне обслуговування для внутрішньопереміщених осіб — 21 600 000 грн. І одне з найважливіших питань — щомісячна допомога бійцям добровольцям, що проживають у сільській місцевості — 433 200 грн.

«Коли ми прийняли рішення визнавати добровольців на рівні області, у всіх було одне й те саме питання – що з цього матимуть самі добровольці? Як я і обіцяв, це не просто якийсь примарний статус та посвідчення. Тепер ми нарешті домоглися перших результатів, а саме – фінансової підтримки вже визнаних нами добровольців!» — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов.

Окрім того, кошти обласного бюджету у 2019 році будуть спрямовані на нові будівництва та реконструкції.
Сьогодні в області 41 опорна школа.20 шкіл реконструюються. 6 введено в експлуатацію в Солоному, Петриківці, Магдалинівці, Юр’ївці, Межовій, Святовасилівці.

4 дитячих садочки збудовано за сучасними проектами в Обухівці, Підгородному, Дніпрі, Слобожанському.
5 садочків — в процесі будівництва у Кам’янському, Покрові, Іларіоновому, Дніпрі, Старих Кодаках.
Вже відкрито 7 шкіл робототехніки. Ще 2 відкриється у 2019 році. Також планується реконструкція парку ім. Т.Г. Шевченка у м. Дніпрі. Бюджет — 100 000 000 грн.
Щодо розвитку спорту. Закладене фінансування будівництва басейнів у містах Кривий Ріг та Дніпро, спортивного комплексу «Прометей» у м. Кам’янське. Загалом 20 спортивних об’єктів.

У сфері соцзахисту. Новий бюджет 2019 включає соціальну допомогу малозабезпеченим верствам населення — 11 500 000 грн, щомісячну допомогу членам сімей загиблих бійців — 8 800 000 грн, фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів — 6 800 000 грн, медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок катастрофи на ЧАЕС — 1 700 000 грн, стипендії громадянам, яким виповнилося 100 і більше років — 1 200 000 грн (70 чоловік), компенсаційні виплати інвалідам на бензин та транспортне обслуговування — 1 100 000 грн.

Одне із найважливіших питань розвитку області – ремонт доріг! На це в обласному бюджеті закладено 1 344 000 000 грн.

Після події Архіпастир побажав депутатам Божого благословення на наступний рік.

Автор: МБФС

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео