Помісну православну церкву в Україні очолив митрополит Епіфаній

Помісну православну церкву в Україні очолив митрополит Епіфаній
111759 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

 

 

 

Став відомий голова нової помісної церкви в Україні. На цю посаду призначили митрополита православної церкви Київського патріархату Епіфанія. Про це стало відомо 15 грудня під час об’єднавчого собору у Софії Київській.

Під час проведення об’єднавчого собору українських православних церков було оголошено нового очільника помісної церкви. Ним став митрополит Переяславський та Білоцерківський Епіфаній, кандидатуру якого запропонував Архієрейський собор 13 грудня.

Митрополиту Епіфанію, який є ректором київської духовної академії, 39 років. Духовну освіту він здобув спочатку у Києві, після удосконалив її в Афінському університеті, де навчався на філософському факультеті. 2007 року Епіфаній прийняв постриг у ченці, де й отримав своє нинішнє ім’я. Сан митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського священнослужитель отримав у 2013 році. Тоді ж його призначили Патріаршим намісником і надали права єпархіального архієрея.

Як відомо, 15 грудня у Софії Київській пройшов Об’єднавчий собор, на якому було урочисте створення єдиної помісної православної церкви в Україні. На заході був присутній Президент України та найважливіші політичні та духовні особи країни.

 

 

 

 

 

Мої відео