Парубій запросив Вселенського патріарха виступити у Верховній Раді

Парубій запросив Вселенського патріарха виступити у Верховній Раді
167385 ПЕРЕГЛЯДІВ

   Голова ВР України, відкриваючи засідання 17 грудня, привітав Україну зі створенням Єдиної помісної церкви та запросив Варфоломія (Вселенський патріарх) приїхати в нашу країну, для виступу у парламенті.
   Андрій Парубій заявив, що пишається участю в Соборі, де 15 грудня створили незалежну Православну церкву України. Об'єднавчий собор - один з наслідків Звернення ВРУ до Константинополя в червні 2016 року. Потім у листопаді того ж року, голова Верховної Ради зустрівся з Вселенським патріархом України та обговорив з ним план створення Єдиної помісної церкви. До рішення, що Українська церква повинна бути, прийшла новостворена комісія, яка проаналізувала усі необхідні моменти для цього - зазначив голова парламенту.
   На засіданні Парубій подякував усім учасникам Собору, та виокремив двох екзархів Вселенського патріарха Варфоломія: Архієпископа Данила зі США та Єпископа Іларіона з Канади, які брали безпосередню участь у творенні дуже складної справи, адже саме їхня роль у формуванні Єдиної помісної церкви в Україні була визначною та стабілізуючою. За це після Об’єднавчого Собору Парубій зустрівся з ними та нагородив священнослужителей Почесними грамотами ВРУ.
   До речі, 6 січня, голова ВРУ стане одним зі свідків передачу Томоса про автокефалію Епіфанію - митрополиту Київському і всієї Русі.

 

Теги: Томос,Єдина помісна церква,Парубій,ВРУ,митрополит Епіфаній,Вселенський патріарх Варфоломій
Мої відео