Вифлеємський вогонь в Україні: предстоятель УПЦ Епіфаній отримав символічний знак миру від пластунів

Вифлеємський вогонь в Україні: предстоятель УПЦ Епіфаній отримав символічний знак миру від пластунів
139572 ПЕРЕГЛЯДІВ

Новообраний предстоятель Української православної церкви Епіфаній отримав традиційний вогонь миру під час Служби 16 грудня у Михайлівському Золотоверхому соборі.

Уже 22 роки в усі куточки України представники організації «Пласт» привозять з Вифлеєму вогонь миру. Предстоятель подякував пластунам за вірність традиціям протягом такого тривалого часу, і зазначив, що це великий символ, який отримує Україна напередодні Різдва Христового. Він наголосив, що світло з печери, де народився Христос, зараз більш, ніж будь-коли потребує наша держава, адже ми живемо у такий непростий та тривожний час. Він запевнив, що вірить у справедливий мир в Україні.

До слова, Вифлеємський вогонь з 1986 року транспортується до усіх країн, а запалюється, безпосередньо, у тому місці, де народився Ісус. Розпочинаючи естафету від австрійських скаутів, традиція передачі переходить до сусідніх країн. В нашій державі щорічна акція скаутів поширюється також на сиротинці, лікарні. Цього року Вифлеємський вогонь передадуть військовослужбовцям Донбасу, представникам уряду, президенту.

Нагадаємо, що предстоятель УПЦ свою першу Службу відправив 16 грудня у Михайлівському соборі столиці.

Теги: Епіфаній,УПЦ,Пласт
Мої відео