Відбувся круглий стіл “Ксенофобія як загроза поліетнічному та релігійному миру в Україні та виклик створенню модерної української нації ”

Відбувся круглий стіл “Ксенофобія як загроза поліетнічному та релігійному миру в Україні та виклик створенню модерної української нації ”
28948 ПЕРЕГЛЯДІВ

02 квітня 2019 року в Ісламському культурному центрі (м. Дніпро) відбувся круглий стіл на тему: «Ксенофобія як загроза поліетнічному та релігійному миру в Україні та виклик створенню модерної української нації». Його учасниками стали представники різних релігійних конфесій, правозахисники, члени національних громад м. Дніпро, журналісти. Також до участі в круглому столі було запрошено представників обласної та міської влади, моніторингову команду ОБСЄ, ЗМІ. Модератором заходу виступив Павло Федосов, голова релігійної громади мусульман «Відродження» (м. Дніпро).

З благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона (Зінкевича) «Eleos-Dnipro» представляв протоієрей Дмитро Поворотний, він розповів про заходи Української Православної Церкви, спрямовані на подолання релігійної нетерпимості, зокрема предстаив Стратегію участі Церков і релігійних організацій у миробудуванні «Україна – наш спільний дім», в розробці якої приймав і «Eleos-Ukraine». Закликав присутніх на круглому столі представників духовенства «вірити не лише в душі», а й своєю повсякденною діяльністю сприяти розвитку толерантності в нашому суспільстві.

Автор: МБФС
Мої відео