Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.

Олександр Володимирович Петровський  нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла  І – го ступеня.

Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського – мецената, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність»,  однією з  особливих та рідкісних церковних нагород – Орденом Святого Архістратига Михаїла  І – го ступеня.

Як зазначив в своїй промові Філарет, звертаючись до Олександра Володимировича Петровського – «Це нагорода  за відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Православної Церкви. За період  нашого 20 – річного знайомства, Ви завжди підтримували Українську Православну Церкву і ми пишаємося тими церквами, які ви збудували у Дніпрі».

Зараз Олександр Володимирович Петровський є  повним кавалером усіх нагород Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.