У ХРАМОВОМУ КОМПЛЕКСІ «РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» В М. ДНІПРО ПОСАДЖЕНІ НОВІ ДЕРЕВА І ПРОДОВЖЕНА ДОБРА ТРАДИЦІЯ.

У ХРАМОВОМУ КОМПЛЕКСІ «РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» В М. ДНІПРО ПОСАДЖЕНІ НОВІ ДЕРЕВА І ПРОДОВЖЕНА ДОБРА ТРАДИЦІЯ.
86112 ПЕРЕГЛЯДІВ

В храмовому комплексі Дніпровської єпархії Православної Церкви України «Різдва Пресвятої Богородиці» існує добра традиція. Щовесни тут висаджують нові дерева і прикрашають таким чином духовний і культурний осередок міста Дніпро. На території храмового комплексу вже висаджені понад 100 дерев різних порід. Разом із рослинами і чагарником вони створюють неповторну затишну екологічну атмосферу в комплексі і звичайно радують численних парафіян та жителів обласного центру. Ось і в цей день, 15 травня 2019 року, з благословення Владики Симеона, за підтримки мецената єпархії, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Володимировича Петровського провели чергову добру та корисну акцію і висадили нові дерева. Олександр Володимирович разом із духовенством на чолі з настоятелем храмового комплексу Дніпровської єпархії Православної Церкви України «Різдва Пресвятої Богородиці», протоієреєм Віталієм Лопушанським і друзями з дітьми та родинами – усі разом висадили дерева поруч із храмом.

Отець Віталій освятив дерева, прочитав молитву і благословив добру справу. Взяв участь в акції і наш відомий дніпровський спортсмен, Чемпіон та рекордсмен Cвіту та Європи з плавання Андрій Говоров. Для нього цей храмовий комплекс є особливим, атже він є його парафіянином і саме тут хрестив свою дитину. Так сталося, що одразу після престижних міжнародних змагань Андрій зміг завітати до рідного міста і рідного храму і разом із Олександром Володимировичем Петровським, з друзями, взяв участь у добрій справі.

Завершився захід спілкуванням та спільними світлинами. Нагадаємо, що цей храмовий комплекс завжди відкритий для відвідувачів. На його території розташовани храм, дві хрестильні, пам’ятник загиблим героям України, недільна школа, дитячий ігровий майданчик та зона спокійного відпочинку. Саме тому сюди завжди приходять багато дніпрян разом з дітлахами.

Автор: МБФС
Мої відео