ПЕТРОВСКИЙ АЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВИЧ: ПОСАДКА ДЕРЕВЬЕВ В ХРАМОВОМ КОМПЛЕКСЕ «РОЖДЕСТВА ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЫ».

ПЕТРОВСКИЙ АЛЕКСАНДР ВЛАДИМИРОВИЧ: ПОСАДКА ДЕРЕВЬЕВ В ХРАМОВОМ КОМПЛЕКСЕ «РОЖДЕСТВА ПРЕСВЯТОЙ БОГОРОДИЦЫ».
184227 ПЕРЕГЛЯДІВ

Каждую весну в храмовом комплексе по старой традиции Днепровской епархии Православной Церкви Украины «Рождества Пресвятой Богородицы». Из года в год здесь на территории высаживают новые деревья и украшают таким образом духовный и культурный центр города Днепр заботясь об экологии и окружающей среде.

На территории было высажено уже более 100 деревьев самых разных пород. Это придает уютную атмосферу и радует своих прихожан и всех, кто проживает на территории областного центра.

Так же и в этом году по благословению Владыки Симеона, при поддержке мецената епархии, президента Международного благотворительного фонда «Солидарность» Александра Владимировича Петровского высадили новые деревья.  Собравшись тем же составом что и каждый, а именно: Александр Владимирович вместе с духовенством во главе с настоятелем храмового комплекса Днепровской епархии Православной Церкви Украины «Рождества Пресвятой Богородицы», протоиереем Виталием Лопушанским, а также семьями, - все вместе посадили деревья рядом с храмом.

Перед посадкой Отец Виталий освятил деревья, прочитал молитву и благословил доброе дело.

К большому, доброму делу присоединился также известный днепровский спортсмен, Чемпион и рекордсмен Мира и Европы по плаванию Андрей Говоров. Для спортсмена этот храм является особенным так как он его прихожанин и именно здесь он крестил своего ребенка поэтому после престижных международных соревнований пловец смог посетить родной город и принять участие в акции и сделать свой вклад в доброе дело.

По завершению мероприятия участники сделали совместное фото на память. 

Теги: Петровский Александр Владимирович,Томос,Петровський Олександр Володимирович,Международный благотворительный фонд «Солидарность»

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео