Велике свято Різдво Христове у Дніпрі

Велике свято Різдво Христове у Дніпрі
248358 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Велике свято Різдва Господа нашого Ісуса Христа у храмовому комплексі «Різдва Божої Матері» м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 92-б ж/м Покровський (колишній Комунар) відбулися святкові заходи, які очолив керуючий Дніпровської Єпархії Владика Симеон.

Вже 6 січня 2018 р. у Святий вечір Різдва Христового розпочалося Всенічне бдіння з нагоди свята Різдва Христового, а для усіх бажаючих була організована відеотрансляція богослужіння з храму, а вранці 7 січня 2018 р. розпочалася Архієрейська Божественна Літургія.

В цей день на свято завітала велика кількість представників громади Дніпра. На теріторіі храмового комплекса «Різдва Божої Матері», який побудований за ініціативи та кошти мецената Української Православної Церкви Киівского Патріархату, президента Міжнародного благодійного фонду «Солідарність» Олександра Петровського - були присутні парафіяни зі всього обласного центру та регіону. Приїхали гості і з інших областей України. Зі Львівщини та Закарпаття, Миколаївської та Запорізької областей. Присутні змогли відвідати храм,поспілкуватись з представниками Української церкви, отримати насолоду від прогулянки по мальовничому подвір‘і храмового комплексу.

Велика кількість дітей різного віку розважалася на ігровому сучасному майданчику,а парафіяни змогли безкоштовно пригоститися смачним гарячим кулішом, який прямо на кострі для усіх бажаючих приготували представники Українського козацтва. Для парафіян організували виступ дитячого вертепу недільної школи «Українського Подвір‘я» Дніпровської Єпархії УПЦ КП.
Також на території храмового комплексу відбувся різдвяний концерт (колядки) за участі різних творчих колективів м. Дніпра, а зокрема артистів Дніпропетровского Укравнського академічного музично-драматичного театру їм. Т. Шевченка.

Як зазначили керуючий Дніпровської Єпархії Владика Симеон і настоятель храмового комплекса «Різдва Божої Матері» Віталій Лопушанський -
«Українська Православна Церква Київського Патріархату, як скарбник духовного буття, любові, милосердя і благодійності в часи випробувань від позіхань на суверенність була і є пліч опліч з нашим народом.

Нехай же Христос Спаситель, Який народився у Вифлеємі, наповнить наші серця любов’ю один до одного, радістю і світлом. Нехай в Новому році мир і благословення Боже перебувають в Україні і на кожному, хто чинить правду і добро».
Христос народився! Славімо Його!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео