25-ліття Патріаршого хору Свято-Володимирського кафедрального собору

25-ліття Патріаршого хору Свято-Володимирського кафедрального собору
55619 ПЕРЕГЛЯДІВ

Патріарший хор Свято-Володимирського кафедрального собору під керівництвом регента Вероніки Василівної Матвієнко привітали Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з величним святом Різдва Господа і Спаса нашого Ісуса Христа й виконали колядку "Ой на річці, на Йордані".

Предстоятель Київського Патріархату також привітав колектив зі святами й з 25-літтям існування Патріаршого хору кафедрального собору.

"Найперше я вітаю вас із Різдвом Христовим, яке вже пройшло, старим Новим роком та з наступаючим святом Богоявлення, а також вітаю вас із 25-літтям існування Патріаршого хору кафедрального собору.

То був критичний момент, коли нашу Церкву покинули майже всі і в тому числі й Володимирський собор і регент Михайло Семенович покинув, і підготувала Москва захоплення Володимирського собору. Але бачите сьогодні, що Господь зробив – святкуємо ваше 25-ліття, Церква стала в Україні найпотужнішою. А та Церква, яка хотіла нас знищити – сама тремтить і чекає свого кінця. І це свідчить про те, що треба в житті виконувати волю Божу, бо коли щось робиться з волі Божої, то завжди буває успіх, незважаючи на всі перешкоди. І ви бачите, що перешкод було маса, а перемога наша, тому що з нами Бог. Так і з державою – багато перешкод: війна йде, але Бог з Україною, бо Україна миролюбива війни не хоче і Бог благословляє тих, хто хоче миру, а не того, хто хоче війни, тому і в цьому випадку перемога буде теж наша" – сказав Патріарх Філарет.

Предстоятель виско оцінив діяльність хору та подякував колективу за невтомну працю:

«Я хочу подякувати всім вам, кожному зокрема, за те, що ви співаєте. Тому що якби хору Володимирського собору не було, то я думаю і людей не так багато приходило б, а так спочатку приходять послухати хор, а потім приходять помолитися, бо ніщо так не впливає на душу людини як спів, бо спів доходить не стільки до розуму, скільки до серця, а коли до серця доходить, то цей спів робить свою святу справу» – сказав Патріарх.

Святійший Владика за заслуги перед Українською Православною Церквою нагородив регента Вероніку Матвієнко Орденом святого князя Володимира Великого III ступеня, а колектив – Патріаршою грамотою. Також Патріарші грамоти отримали ті хористи, які вже понад 10 років присвятили себе цій Божій справі. Патріарх закликав Боже благословення, щоб хористи ще багато років прославляли Господа нашого Ісуса Христа і нашу Церкву, і нашу Україну.

Регент Вероніка Матвієнко подякувала Предстоятелю Київського Патріархату: «Дякуємо Вам, Владико, за терпіння, за Ваші молитви, які Ви підносите за кожним богослужінням, за підтримку і слава Творцю за те, що Ви є» – сказала регент хору й колектив заспівав Многоліття.

Теги: святійший патріарх київський і, свято-володимирський кафедральни

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео