Як правильно тримати піст 2021 року: піст це про їжу чи очищення духу?

Як правильно тримати піст 2021 року: піст це про їжу чи очищення духу?
48181 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для православних людей піст розпочався ще 15 березня й триматиметься до 1 травня. Він називається Великим постом, коли деяку їжу можна їсти по особливім дням, а більшість зі страв повинні бути виключені із життя. Однак Великий піст взагалі не про їжу. Християни очищують себе як фізично, так і духовно. Вже 2 травня православні люди будуть святкувати Великдень й відійдуть від Великого посту.

З посту потрібно виходити поступово, щоб не нашкодити організму. Щодо харчування, то піст нагадує на вегетаріанський спосіб харчування. Є дні, коли взагалі можна пити тільки воду й молитися, а в деякі часи можна з’їсти рибу. Поститись потрібно починати також з розумом і дотримуватися його до кінця, бо тільки тоді він принесе користь. Дотримуючись посту людина готує організм до зміни пори року та перехід на іншу їжу. Дієтолог Оксана Скиталінська каже, що правильний підбір продуктів під час посту допоможе покращити стан здоров’я й стабілізувати моральне здоров’я, адже правильні продукти врятують організм від токсичних й шкідливих речовин.

Лікарі не рекомендують поститися людям, які мають деякі вади зі здоров’ям та вагітним жінкам. До посту треба відноситися з великою відповідальністю, бо він має принести користь, а не нашкодити. Якщо людина маючи певні проблеми зі здоров’ям, але хоче тримати піст, то варто проконсультуватися з лікарем й зробити ослаблення. Наприклад, можна буде їсти кисломолочні продукти та варені яйця. Людям, які нещодавно пережили душевні травми теж варто проконсультуватися зі своїм психологом й порадитися, бо не кожен може витримати. Люди, які тримають піст вперше мають знати, що це немає бути схоже на голодування та насилля над собою, а це в першу чергу вивільнення душі від усього злого. Їжа має бути збалансованою з білками, вуглеводами та жирами та підтримуватися вітамінним комплексом й мінералами.

Під час постування дієтологи рекомендують харчуватися маленькими порціями, але 4-5 разів на день. Їжа повинна не втрачати своїх корисних компонентів, але не перезавантажувати шлунок. Під час посту має відчувати легкість фізична й душевна. Якщо ви почуваєте себе не добре й піст тільки робить вам гірше, то це значить, що ви ще не готові ні морально, ні фізично до нього. В такому разі краще відкласти й підготувати себе до наступного року. У піст здебільшого відмовляються від м’яса, що є джерелом білка, тому варто слідкувати, що в раціоні було багато рослинної їжі. Така їжа надасть силу м’язам та укріпить імунітет, а особливо з початком весни він потрібен як ніколи. Дуже часто люди на посту перемелюють їжу у пюре, щоб отримати повноцінний комплекс вітамінів й білка на день. Лікар-дієтолог каже, що рослинні продукти при подрібнюванні краще засвоюються організмом. Бобові також допоможуть наладити мікрофлору кишківника, а також замінять клітковину. Вуглеводи краще обирати також повільні, щоб не перевантажувати шлунок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео