Розумні жінки живуть менше звичайних

Розумні жінки живуть менше звичайних
108501 ПЕРЕГЛЯДІВ

     За статистикою, представниці прекрасної половини людства з високим IQ живуть менше своїх менш інтелектуальних ровесниць.
     Президент Геронтологічного суспільства РАН, професор Володимир Анісімов, поділився висновками, зробленими в результаті вивчення зв'язку між інтенсивністю інтелектуальної діяльності людини і її віком, і зв'язку біологічного віку людини з приналежністю до різних поколінь.
     Сучасні люди живуть довше предків. За рік тривалість життя людей, як біологічного виду, збільшується на три місяці, що підтверджується результатами різних досліджень. За словами вченого, «збільшення тривалості життя і старіння населення є одним з головних викликів сучасності». Як виявилося, високий IQ призводить до довголіття.
     Так, за весь час існування Нобелівської премії (а вона була заснована в 1833 році) середній вік нагороджених безперервно зростає. При цьому середня тривалість життя Нобелівських лауреатів вище, ніж у академіків; у академіків вище, ніж у професорів, і так далі.
Однак в проблемі довголіття виявилися гендерні відмінності: якщо для представників сильної половини людства високий IQ призводить до довголіття, то прекрасній половині цей же фактор скорочує життя!
     Довголіттю жінок перешкоджає безперервна навантаження. «Додаткові обов'язки, які вони несуть в сім'ї і в науці, змушують слабка стать постійно жити в умовах стресу. А це один з найважливіших факторів, що перешкоджають довголіттю », - пояснює Володимир Анісімов.
Розумні жінки змушені поєднувати престижну роботу, що вимагає великої віддачі, з домашніми клопотами. Представниці слабкої статі не тільки облаштовують сімейний побут, а й відповідають за саму атмосферу в домі. І чим жінка розумніші, тим краще вона виконує ці «обов'язки».
В результаті у цих дам майже не залишається часу на повноцінний відпочинок, і їх організм працює на межі можливостей.
     У той же час розумні чоловіки з цієї проблемою не стикаються. Вони фокусуються лише на свої інтереси і захоплення, і тому у них більше можливості відновитися після важкого робочого дня.
     Цікаво, що здоров'я чоловіків безпосередньо залежить від інтелекту його життєвої супутниці. Це з'ясували шведські вчені, опублікувавши результати дослідження півтора мільйона сімейних пар. На жаль, зворотного зв'язку між розумним чоловіком і станом здоров'я його дружини вчені не виявили.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео