Новини України: Астрономи намагаються знайти за орбітою Плутона дві нові планети

Новини України: Астрономи намагаються знайти за орбітою Плутона дві нові планети
53090 ПЕРЕГЛЯДІВ

Іспанські та британські астрономи заявили, що за орбітою Плутона можуть перебувати мінімум ще дві карликові або нормальні планети, на що вказують незвичайне розташування і розподіл невеликих небесних тіл на дальніх підступах Сонячної системи.

Іспанські та британські астрономи заявили, що за орбітою Плутона можуть перебувати мінімум ще дві карликові або нормальні планети, на що вказують незвичайне розташування і розподіл невеликих небесних тіл на дальніх підступах Сонячної системи.
"Велика кількість об’єктів з незвичайними і аномальними орбітами змушує нас повірити в те, що за орбітою Плутона існує якась невидима сила, яка впливає на розподіл і траєкторії руху самих далеких транснептунових об’єктів. Нам здається, що саме правдоподібне пояснення цієї аномалії полягає в тому, що за Нептуном і Плутоном існують інші планети, поки невідомі нам. Ми поки точно не знаємо, скільки їх, враховуючи обмеженість доступних нам даних, але наші розрахунки показують, що їх як мінімум дві. ", - пояснив Карлос де ла Фуенте Маркос з Мадридського університету ,
Де ла Фуенте Маркос і його колеги прийшли до такого висновку після того, як вони помітили, що невеликі небесні тіла за орбітами Нептуна і Плутона розподілені не так, як це пророкують моделі Сонячної системи, і обертаються по "неправильним орбітах". Якби моделі були б вірні, то всі великі астероїди і карликові планети максимально віддалялися б від Сонця на приблизно однакову відстань і оберталися б за відносно "плоским" і тісним орбітах.
Насправді все інакше - орбіти транснептунових об’єктів були нахилені в середньому на 20 градусів, а то відстань до Сонця, яке вони досягали в максимально далекій від нього точці орбіти, могло відрізнятися в 2-3 рази. Все це наштовхнуло вчених на ідею, що в зоні за орбітами Плутона і Нептуна можуть бути присутніми планети.
Для відповіді на питання, чи дійсно це так, де ла Фуенте Маркос і його колеги побудували комп’ютерну модель планетної системи, на околицях якої крім комет і астероїдів існували кілька планет на відстані в 150 астрономічних одиниць (середніх дистанцій між Сонцем і Землею). Дана модель однозначним чином показала, що астероїди і комети з країв планетної системи починають вести себе так, як вони це роблять в реальності, тільки в тому випадку, якщо їх рухом "диригувала" хоча б одна планета. За розрахунками планетологов, у випадку з справжньою Сонячною системою таких планет як мінімум дві, але вони не виключають того, що їх може бути більше.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео