Новини України: Великий астероїд пролетить повз Землю у понеділок

Новини України: Великий астероїд пролетить повз Землю у понеділок
79493 ПЕРЕГЛЯДІВ

Астероїд під назвою 2004 BL86 пройде на відстані 1,2 мільйонів км від Землі, це у три рази більше, ніж відстань від Місяця до нашої планети. Тому НАСА запевняє, що ми будемо в безпеці.

Астероїд під назвою 2004 BL86 пройде на відстані 1,2 мільйонів км від Землі, це у три рази більше, ніж відстань від Місяця до нашої планети. Тому НАСА запевняє, що ми будемо в безпеці.
У відкритому космосі існує багато потенційно небезпечних астероїдів, які становлять загрозу Землі. На сьогодні їх близько 550. І жоден з них не має зачепити нас найближчим часом. Проте астероїд 2004 BL86 близько півкілометра в розмірі. Це буде найбільший астероїд, який підлетить найближче до нашої планети до 2027 року, коли до нас завітає астероїд 1999 AN10.
Менеджер НАСА в програмі з управління лабораторією реактивного руху в Пасадені (штат Каліфорнія) Дон Йоманс розповів у своєму прес-релізі: «Оскільки астероїд не представляє ніякої загрози для Землі в найближчому майбутньому, це дає нам унікальну можливість спостерігати за ним та дізнатися більше про його структуру та траєкторію польоту. Цей астероїд цікавий також тим, що ви самі можете побачити його в сильний бінокль або в телескоп на задньому подвір’ї вашого дому. Це рідкісна можливість для кожного з нас». Йоманс додав, що астероїди є чимось особливим. Мало того, що вони забезпечили Землю «будівельним матеріалом» і більшою частиною води Світового океану, так в майбутньому вони стануть цінними ресурсами мінеральних руд та інших життєво важливих природних ресурсів. Якщо людство продовжуватиме вивчати Сонячну систему, то астероїди стануть так званими «станціями дозаправки» для наших космічних кораблів.
Для того, аби розгледіти та дослідити це космічне тіло вченим НАСА вистачить радіолокаційних зображень, які вони отримають з обсерваторій в Каліфорнії та Пуерто-Ріко. Якщо у вас немає власного потужного бінокля або телескопа, ви можете скористатися програмою віртуального телескопа проекту 2.0 онлайн.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео